Vy rozhodujete, my pomáháme: Přihlašování projektů startuje

19.2.2018

V roce 2017 Tesco podpořilo částkou 30 000 Kč MŠ Brandýský Matýsek, která pořídila nové vybavení na své hřiště pro radostnější chvíle venku.

Letos podpoříme tři projekty v každém regionu! Pomozte  nám šířit informace o této skvělé novince a získejte podporu pro svůj oblíbený projekt!

Dneškem zahajujeme již 4. ročník našeho programu “Vy rozhodujete, my pomáháme”, kterým podporujeme lokální komunity v našem okolí. Až do konce března zveme místní organizace, charity, neformální skupiny, školy a školky – kohokoli, kdo se chce podílet na skutečné změně – aby se přihlásily do programu. Tentokrát podpoříme ještě více projektů. Všechny tři projekty v každém regionu od nás obdrží grant: 1. místo 30 000 Kč, 2. místo 16 000 Kč, 3. místo 10 000 Kč. Společně darujeme 5 040 000 Kč na podporu těch nejlepších projektů!

Čas hrdinů

Můžeme toho hodně změnit k lepšímu, ale potřebujeme vaši pomoc! Prosíme, pomozte nám šířit informace o této skvělé novince – letos se třemi granty je mnohem jednodušší vyhrát! Dejte o programu vědět učitelkám z místní školy nebo školky, přátelům a sousedům. Možná, že knihovna ve vašem městě nebo zdejší spolky potřebují finanční prostředky na svůj projekt. Dejte jim vědět o „Vy rozhodujete, my pomáháme“ a staňte se místním hrdinou :-). Můžete k tomu využít letáčky, které v příštím týdnu doručíme přímo na váš obchod. V elektronické podobě je najdete také k dispozici ke stažení pod tímto článkem.

Jak můžete pomoct?

Pár věcí, kterými můžete program podpořit:

  • Šiřte novinky! Proč se nebavit o programu se zákazníky v obchodech? Proč to neříct učitelům vašich dětí nebo to neprobrat s vašimi sousedy? Staňte se jejich hrdinou – dejte jim šanci vyhrát! Přihlášku a vice informací naleznete: https://itesco.cz/pomahame/
  • Brzy obdržíte letáky – sdílejte je s místními organizacemi, přáteli, školami, sousedy, komunitními centry, knihovnami atd.

Těšíme se až se dozvíme o všech těch úžasných věcech, které děláte pro propagaci programu! Řekněte nám o nich více na: communications@cz.tesco-europe.com.

Letáčky ke stažení