Tesco přestavilo novinky v mléčných produktech vlastní značky

26.2.2018

 

Tesco naslouchá zpětné vazbě od svých zákazníků a sleduje výživové trendy. Obojí pravidelně promítá do své nabídky. Na trh uvádí nové produkty a rozšiřuje nabídku mléčných produktů vlastní značky. Současný sortiment mléčných produktů plně odráží náročné požadavky spotřebitelů, a to ve složení, chuti, prospěšnosti pro zdraví a podpoře trávení. O šíři a inovativnost mléčného sortimentu vlastní značky se zákazníci již nyní mohou přesvědčit v obchodech Tesco.

Čerstvý ovčí sýr, 80 g

běžná cena 49,90 Kč

Měkký nezrající plnotučný sýr z pasterovaného ovčího mléka a sýrařské kultury obsahuje 45 % tuku. Velice jemná a lahodná chuť, lze servírovat samostatně nebo zvýraznit čerstvými, případně sušenými bylinkami.

 

 

Kozí sýr, 150 g

běžná cena 69,90 Kč

Čerstvý měkký polotučný sýr z kozího mléka, smetany a sýrařské kultury. Balený ve znovu

uzavíratelném obalu. Lehký sýr s typickou chutí kozího mléka lze použít do salátů nebo přímo

roztírat na pečivo.

 

 

 

 

 

 

Cottage cheese Light, 200 g

běžná cena 24,90 Kč

Oblíbený čerstvý sýr se sníženým obsahem tuku (2,1 % tuku). Perfektně se hodí pro doplnění čerstvých zeleninových salátů, nebo jako lahodný start do nového dne s čerstvým ovocem a oříšky.

 

 

 

Creme Bruleé, 2 x 100 g

běžná cena 59,90 Kč

Tradiční francouzský dezert v pohodlí domova. Doba přípravy je přibližně 10 minut. Součástí balení je třtinový cukr, kterým posypete dezert a necháte zapéct v troubě. Po vychladnutí se vytvoří neodolatelná vrstvička křupaného karamelu. Dezert je prodávaný v elegantní skleněné nádobě.

 

 

 

Tesco kefír, 450 g  

běžná cena 13,90 Kč

Nízkotučné kefírové mléko obsahuje mléčné kultury a tři probiotické kultury. Pomáhá tak účinně trávicímu systému a obnovuje přirozenou střevní mikroflóru. Dostupný v tradiční jahodové příchuti a osvěžující meruňkové a višňové.

 

 

 

Tesco bifido, 130 g

běžná cena 7,90 Kč

Přírodní jogurt s bakteriemi Bifidobacterium, které podporují trávicí systém a chrání před patogenními bakteriemi. Dostupný i v jahodové a borůvkové příchuti.

 

 

 

 

 

Tesco skyr, 140 g

běžná cena 14,90 Kč

Přírodní zakysaný mléčný výrobek typu skyr, jehož oblíbenost mezi zákazníky roste. Osvěžující lehce nakyslá chuť. Nízkotučný a velmi bohatý v zastoupení bílkovin. Dostupný též v jahodové a brusinkové příchuti.