Vyhlášení medailových pozic únorové soutěže v počítání kroků!

27.2.2018

Olympiáda je za námi a stejně tak i únorová soutěž v počítání kroků. Nastal proto čas zveřejnit výsledky a odhalit jména devíti vyvolených, jež si budou užívat tvrdě vydřených odměn.

Fakt, že dva nejlepší výkony vzešli od zaměstnanců ze skupiny Headofficu a Distribuce, popírá všechny zajeté stereotypy o sedavém kancelářském zaměstnání a my našim hrdinům tiše tleskáme.

Výkony byly skutečně heroické a ti nejlepší soutěžící ušli za necelý měsíc i víc než milion kroků! Pro představu je to přibližně vzdálenost jako kdybyste dostali chuť na Bratwurst a došli si pro něj z Prahy do Berlína a zpátky nebo strávili  jednu směnu jako číšník v restauraci.

Věříme, že pro soutěžící byly kvalitní motivací nejen obdivuhodné sportovní výkony na zimních olympijských hrách, ale také hodnotné výhry. Abychom podpořili naše sportovce k ještě lepším výkonům, obdrží výherci na prvních místech, ve všech kategoriích, roční sportovní kartu Multisport a Flexipass poukázky v hodnotě 2000 Kč. Zaměstnanci na druhých místech se budou rovněž moci udržet v kondici prostřednictvím karty Multisport a třetí místa si vyslouží dvoutisícové Flexipass poukázky.

Výhercům gratulujeme! Všichni výherci budou kontaktováni s informacemi o předání cen. V poslední řadě je na místě poděkovat i všem dalším statečným zúčastněným za jejich snahu a cílevědomost, pracujte na sobě i nadále!

 

Umístění      CZ TESCO  RETAIL               CZ TESCO DISTRIBUTION        CZ TESCO HEADOFFICE

1.                   Lucie Dlasková    1084606       Jaroslav Strašil      1161017             Vladimír Vlkannova          1136736

2                    Filip Ondrák         984226        Patrik Racek            1044584          Nikola Hrušková                1112524

3                    Petr Bureš             769234        Jakub Novák           783765              Karolína Krchová              1003431