Listen&Fix: Odpověděli jsme na 100% vašich podnětů!

12.3.2018

Jak jistě víte v rámci programu Listen&Fix, jsme otevřeli speciální on-line platformu pro vaši zpětnou vazbu. Během tří týdnů, kdy byla otevřena, jsme obdrželi celkem 1110 podnětů z z celé střední Evropy. Všechny příspěvky byly roztříděny a konzultovány se specialisty a odborníky z příslušných oddělení. Každá záležitost byla zohledněna individuálně.

S potěšením oznamujeme, že na 100% příspěvků od kolegů jsme již odpověděli!

 Rádi bychom také informovali, že všechny tři závazky leadershipu byly splněny!

  1. Nové židle
  2. Více PDCU
  3. Zlepšili jsme síťové připojení ve všech obchodech, DC a centrálách

Nakoupili jsme a předali více než 3250 pokladních židlí pro kolegy ze střední Evropy. Zároveň jsme se rozhodli, že kromě pokladních židlí nakoupíme také židle do zaměstnaneckých místností,školicích místností a kancelářské židle, které byly mimo plán.

Zlepšili jsme síťové připojení téměř ve všech českých, slovenských a maďarských obchodech a DC. V Polsku je kvůli velkému počtu obchodů proces dokončen v 82%. V ostatních prodejnách se plánuje toto zlepšení v roce 2018/19 co nejdříve.

Třetí závazek představenstva, více PDCU skenerů, právě realizujeme. Rozhodli jsme se koupit 600 kusů nových zařízení pro obchody. Skenery budou dodány do obchodů po testování, které bude dokončeno do 9. března. V týdnu od 12. března je naplánováno zkušební období – plná výměna v jednom obchodě. Poté budou nová zařízení doručena do prioritních obchodů.

Nezávisle na těchto třech hlavních zlepšeních jsme narazili na řadu dalších potřeb předložených našimi kolegy. Některá vylepšení byla provedena centrálně, ale hodně z nich byly poskytnuto lokálně nebo jednotlivě v konkrétních obchodech.

Rádi bychom informovali, že asi 80% reakcí našich kolegům, bylo pozitivních. 30% zlepšení již bylo poskytnuto, zatímco 50% bude zavedeno do nového finančního roku v rámci plánů 2018/19.

 

Tým L & F