Vyhlašujeme vítěze 3 velikonočních soutěží!

26.3.2018

Hody hody doprovody, neseme výhry malovaný :). Jaro je, alespoň astronomicky, tady a protože se nám všem přes víkend někam zatoulala jedna hodina, rozhodli jsme se vám ji vynahradit něčím veselým – hned z kraje týdne tedy vyhlašujeme vítěze velikonočních soutěží. V uplynulých týdnech jste luštili křížovku, malovali nádherné kraslice a natáčeli videa ze svých prodejen a doufáme, že jste se při tom všem i dobře bavili. Nebudeme to už prodlužovat, podívejte se, zda nepatříte mezi oceněné soutěžící a pokud ano, pak přijměte i naše gratulace!

Soutěž o nejkrásnější kraslici

Zdobené kraslice neodmyslitelně k Velikonocím patří a dávají nám možnost dát průchod své tvořivosti. Vyzvali jsme vás, ať nám do sdíleného alba nahráváte fotky vašich nejpovedenějších kraslic, ale netušili jsme, že se nám sejdou tak rozdílné výtvory. Každý k malování vajíček přistupuje jinak, používá různé techniky a výsledek vždy stojí za to. To platilo i o našich soutěžících, kteří využívali postupy ryze tradiční – barvení cibulí a vyškrabávání či malování voskem – ale i moderní – korálkování, patchwork či vrtání.

Nejdříve jsme si lámali hlavu, jak vůbec soutěž vyhlásíme a koho oceníme. Nakonec jsme se rozhodli nadělit balíček velikonočních dobrot všem 17 zúčastněným tvůrcům nádherných kraslic. Níže přikládáme vybrané kraslice, ale zamiřte také do galerie a podívejte se na všechny příspěvky od vašich kolegů.

Zdeňka Zlatníková – vajíčka ozdobená konturou na sklo

Kateřina Kolářová – falešný Velikonoční patchwork

Video soutěž: Přivítejte Velikonoce na obchodě

Velikonoce se nemusí slavit jen doma, ale i v provozovnách Tesco. Uspořádali jsme další video soutěž, abyste se mohli pochlubit svými nápady, jak pro zákazníky o Velikonocích připravit něco speciálního. Do soutěže se nakonec přihlásily tři týmy: šikulové z SM Mikulov jako jediní v kategorii malých formátů, kteří se tím pádem automaticky umístili na prvním místě, a dva kreativní týmy zaměstnanců z provozoven Kopřivnice a Skalka, mezi nimiž rozhodovalo hlasování u videí. Nakonec zvítězila Kopřivnice s 67 srdíčky u svého videa. Gratulujeme 🙂

Malé formáty:

  1. místo: 3 000 Kč – SM Mikulov

Hypermarkety, OD a DC:

  1. místo: 5 000 Kč – HM Tesco Kopřivnice
  2. místo: 3 000 Kč – HM Tesco Skalka

Nerozdělené ceny jsme se rozhodli využít v soutěži kraslic, abychom ocenili všechny zapojené. Všechna soutěžní videa najdete v této galerii. Podívejte se na ně a nechte se inspirovat při přípravě velikonočních aktivit na vaší prodejně.

Velikonoční křížovka

V nejnovějším čísle časopisu Naše Tesco jsme pro vás opět připravili křížovku s tajenkou. Tu jste mohli vyluštit a soutěžit o pět dárkových košů s velikonočními dobrotami. Že jsme výher nepřipravili dost, nám dosvědčilo přes 250 správných odpovědí, které nám během pouhých dvou týdnů přišly do e-mailu.

Správné znění tajenky bylo: S Velikonoci přichází jaro. K tomu se ostatně dobrali všichni soutěžící, které nenachytaly nápovědy typu ponorka kapitána Nema, ušlechtilé železo či druhohorní ještěr. Losování ze správných odpovědí jsme nechali na štěstěně, která se usmála na následující kolegyně:

  1. Lucie Lukaštíková
  2. Olga Novotná
  3. Lenka Bakalíková
  4. Jarmila Pavlíčková
  5. Olga Micková

Všem výhercům ještě jednou gratulujeme!