Spousta novinek v nabídce slaných snacků

9.4.2018

Nový sortiment snacků dorazil na regály našich obchodů. Arašídy, popcorn, krekry a brambůrky přicházejí s novými obaly, jedinečnými příchutěmi a jsou zde i zdravější alternativy. Inovovaná nabídka je naší odpovědí na potřeby zákazníků, kteří si chtějí být jisti, že mohou najít něco zdravějšího a vyzkoušet něco nového.

Mezi klíčové změny patří výměna palmového oleje za slunečnicový ve více než 30 odrůdách brambůrků a arašídů, odstranění monosodíku ve 4 druzích lupínků a odstranění soli ve 2 dalších druzích.

U brambůrků jsme přešli z palmového oleje na 100% vysoce olejnatý slunečnicový olej. Tento druh slunečnicového oleje je označen za nejvhodnější pro smažení. Vysoce olejnatý slunečnicový olej obsahuje méně nasycených mastných kyselin než jiné oleje a přináší vysokou stabilitu procesu smažení. Proto se považuje za lepší pro výživu, než jiné rostlinné oleje. Můžete zkusit rozdíl v 19 odrůdách brambůrků a 10 druzích arašídů.

Máme dobré zprávy i pro ty, kteří si chtějí pochutnat, a zároveň se nechtějí obávat o své zdraví. U kukuřičných lupínků jsme upravili 4 druhy tak, aby neobsahovali glutamát monosodný. Dva další druhy bramborových lupínků nyní nemají přidanou sůl. Všechny arašídy a semena jsou pečené – ne smažené. Tyto produkty mají také nesolené varianty.

Ale snacky jsou především o příchutích. A zde přinášíme více inovativních odrůd, které nabízejí zákazníkům jedinečnou chuť, která je k dispozici pouze v obchodech Tesco. Patří mezi ně třeba chipsy s příchutí hovězího steaku a kajenského pepře nebo s příchutí kozího sýru a černého pepře. Pokud hledáte něco nového, zkuste také karamelový popcorn.

Všechny produkty mají zároveň nová balení, aby získaly moderní a jednotný vzhled.