Nové podzimní číslo časopisu „Naše Tesco“ je na světě

27.9.2018

Milí kolegové,  podzimní číslo časopisu Naše Tesco je už na světě a my jsme zaznamenali první pozitivní reakce na něj. Celé podzimní vydání je plné zajímavého čtení a tentokrát se hodně věnuje tomu, jak pomáháme našim zákazníkům, komunitám i dalším subjektům a jak podporujeme myšlenku nápomoci ve všech oblastech našeho podnikání.

V rozhovoru s Jánem Kondášem se například dozvíte, co vlastně obnáší strategie „Little Helps Plan“ a jak ji vlastně denodenně naplňujeme bezpočtem různých aktivit.  S tím ale také souvisí další témata jako je naše spolupráce s potravinovými bankami a program proti plýtvání potravinami nebo i dobrovolnický projekt. Podívejte se na fotografie a přečtěte si příběhy, které s námi sdíleli kolegové nejen z Čech, ale i z ostatních zemí CE.

Popovídali jsme si s Elou Golab, CE People ředitelkou, o tom, jak začínala, jaké má plány i o tom, jakým způsobem ráda relaxuje.

Protože je podzim už tady a přináší s sebou ochlazení a únavu, dočtete se o nabídce aktivit pro kolegy v rámci podzimní fáze programu Buďme.fit, ale připomeneme si ještě i letní aktivity. Ohlížíme se za Tesco letními hrami a také za Tesco letními tábory pro děti kolegů v tíživé životní situaci.

Jak víte, Naše Tesco je hlavně o vás a vašich příbězích, tentokrát jsme pro vás vyhledali kolegu, který má opravdu netradiční hobby. Václav Nehasil plete košíky z pedigu a zároveň své výrobky i prodává. Více se dočtete na straně 28.

A protože se blíží 100-leté výročí  založení naší republiky, nesmí chybět ani informace o projektu a soutěži 100leté recepty a inspirace od našich babiček ve formě receptu a tematické křížovky.

Proměnu s F&F si tentokrát náležitě užila  usměvavá Jana Chlopčíková z hypermarketu Kopřivnice. Inspirujte se novou podzimní kolekcí na straně 18 a 19. 

V rubrice cestování obdivujte krásy Slovenska. Tatry lákají nejen v létě, ale ve všech ročních obdobích.

Spousta dalších článků ze světa Tesco už na vás čeká právě v našem magazínu. Pokud jej na pracovišti nenajdete, můžete si ho přečíst také on-line zde.

A nezapomeňte, posílejte nám své postřehy, tipy a příběhy i nadále, rádi o vás píšeme. Jsme tu pro vás na communications@cz.tesco-europe.com.

Pěkný podzim přeje vaše redakce.

small-cz-book-1803