8. října spouštíme 5. kolo programu Vy rozhodujete, my pomáháme

5.10.2018

Díky grantovému programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ společně měníme místní komunity k lepšímu. Páté kolo programu odstartuje v pondělí 8. října. Ve čtvrtém kole jsme podpořili 270 neziskových organizací částkou více než 5 000 000 Kč. Přidejte se k nám a zapojte se aktivně do našeho programu. Dejte vědět komukoliv, kdo by mohl učinit pro své okolí něco dobrého.

Do 5. kola se až do 16. listopadu mohou hlásit neziskové a příspěvkové organizace ve vašem okolí. Náš odborný garant, spolupracující organizace NROS, poté vybere tři nejlepší projekty v každém regionu, pro které budou moci hlasovat naši zákazníci. Hlasování v obchodech začne 21. ledna a potrvá do 17. února. Vítězné projekty budeme vyhlašovat v březnu. Stejně jako v předchozím kole oceníme v každém regionu tři projekty, pro které budou moci zákazníci v obchodech hlasovat. Výše výherního grantu pro 1. místo je 30 000 Kč, pro 2. místo 16 000 Kč a pro 3. místo 10 000 Kč.

I na vaší podpoře záleží!  Prosíme, pomozte nám šířit informace o spuštění programu. Právě vaše podpora je to, co dělá z tohoto programu něco výjimečného. Znáte nějakou neziskovou organizaci ve vaší obci, která by potřebovala finanční podporu na svůj projekt? Informujte o programu místní školy, knihovny, komunitní centra a spolky. Dejte vědět vašim sousedům a společně vytvořte z vašeho města či okolí lepší místo pro život.

K propagaci programu můžete využít letáky, které v následujících týdnech doručíme přímo na obchody. Organizace můžete odkazovat na webové stránky projektu https://itesco.cz/pomahame/, kde najdou všechny potřebné informace.

Sledujte také naše stránky mojetesco.cz, kde budeme pravidelně zveřejňovat počty přihlášených organizací. Pište nám na communications@cz. tesco-europe.com o všech úžasných věcech, kterými program podporujete a pomáháte tak zlepšovat místo, ve kterém žijete.

Děkujeme!

Jak jsme byli úspěšní v posledním kole našeho programu si můžete připomenout zde

 

Děkujeme!