V pondělí 15. října si přijďte pochutnat do nové Tesco kantýny na Edenu

8.10.2018

Milé kolegyně, milí kolegové,

máme velkou radost, že s vámi můžeme sdílet novinky ohledně nové kantýny v centrální kanceláři Eden. Jsme potěšeni, že vám můžeme oznámit zahájení pětiměsíčního pilotního provozu v prostorách bývalého Eurestu. Od pondělí 15. října 2018 do konce února příštího roku bude zatím ve zkušebním provozu jídelna zajišťovaná sítí restaurací Cook for life. 

Společnost Cook for life se od roku 2014 zabývá gastronomickými službami v oblasti firemního stravování, cateringu a poradenskou činností. Zabezpečují firemní stravování například pro společnost Innogy či Národní divadlo. Více informací a také reference si můžete přečíst na webu https://www.cookforlife.cz/ 

Šéfkuchař restaurace „Cook for life“, pan Josef Soukal, k tomu dodává: „Těšit se můžete na výběr ze 4 hlavních jídel, polévku i saláty, připravené z kvalitních, čerstvých surovin, které odpovídají vysokým standardům moderní gastronomie. V nabídce nebudou chybět bezmasé pokrmy, oblíbené asijské pokrmy, nebo krajové speciality. Za kvalitu osobně ručím.“

Jídelníček na příští týden si už nyní můžete prohlédnout zde jidelni-listek-tesco-15-10-do-19-10-2018-final a začít se tak těšit. Pokud nemáte čas si oběd v klidu vychutnat, personál vám ochotně zabalí jídlo i s sebou. Doufáme, že si v menu každý vybere jídlo dle jeho chutí.

Provozní doba kantýny bude v pracovní dny od 11 do 14 hodin. Oběd můžete uhradit v hotovosti, stravenkami či platební kartou.Věříme, že uvítáte tuto příjemnou změnu a oceníte kvalitu a rozmanitost nabízených jídel a služeb i vzhledem k tomu, že Tesco nedávno navýšilo hodnotu stravenek pro své zaměstnance.“, dodává Daniela Hrbková, personální manažerka pro provoz.

Kvalitu nabídky pro vás budeme po celou dobu pilotního provozu sledovat a prověřovat. Věříme, že uspokojíme vaše vysoké nároky, a že budete s novou jídelnou spokojeni. Vzhledem k tomu, že se bude jednat o zkušební provoz, oceníme samozřejmě i vaši zpětnou vazbu.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte psát na e-mail vaclav.rambala@tesco.com

Děkujeme a těšíme se na vás v nové jídelně.

Váš People Team