Měníme produkty péče o děti a spouštíme nové značky – Fred&Flo a Gaga

15.10.2018

Před několika měsíci jsme změnili obaly a složení našich těstovin. Nyní je čas věnovat se i produktům mimo potravinových kategorií. Naše nejnovější nabídka zahrnuje nové produkty péče o novorozence a malé děti.

Rádi bychom se stali obchodem pro všechny rodiče, kteří na trhu hledají kvalitní dětské potraviny, kosmetiku a další potřeby pro své děti. Tito zákazníci jsou velmi věrní osvědčeným produktům, ale zároveň mají vysoké nároky na kvalitu. Vždyť vybírají produkty pro své nejbližší – své děti!

Pro naše nejmenší zákazníky

Abychom rodičům usnadnili jejich výběr, zúžili jsme mírně rozsah naší nabídky, která je nyní stoprocentně shodná v obchodech napříč celou střední Evropou. Díky totožné nabídce také můžeme garantovat výhodnou cenu vysoce kvalitních produktů.

Veškeré naše produktové řady prošly náročnými testy kvality, designu a balení.  Našim zákazníkům nabídneme dvě řady: Gaga, základní produktovou řadu, která nahradí Tesco Value, a která nabídne skvělou kvalitu a vynikající cenu za plenku.

Řada Fred&Flo nabídne plenky s vylepšeným absorpčním jádrem, které využívá technologii „magic tubes“. Tato produktová řada nahradí Tesco Loves Baby.

  

Produktové řady obsahují nejen plenky, ale také kosmetiku, vatové polštářky a tyčinky a vlhčené ubrousky – zkrátka vše, co rodiče potřebují k péči o své nejdražší. V nabídce naleznete více než 200 nových produktů.

Nové značky představíme prostřednictvím distribuce vzorků na vybraných prodejnách, speciální výzdobou obchodů, letáky a POS materiály.