Tesco Online nákupy jsme na Ostravsku rozšířili i do dalších lokalit

9.11.2018

 

Službu Tesco Online nákupy jsme spustili v Ostravě a jejím okolí na konci letošního srpna. Na Ostravsku zájem zákazníků o rozvoz potravin neustále roste. Z toho důvodu jsme se rozhodli téměř zdvojnásobit oblast, ve které je služba poskytována. „Těší nás zájem našich zákazníků a máme radost, že ji může nabídnout i dalším obyvatelům na Ostravsku,“ říká Věra Szabó, manažerka internetového prodeje společnosti Tesco.

Nyní si Online nákupy mohou nechat doručit například obyvatelé Hlučína, Ludgeřovic, Klimkovic nebo okrajových částí Ostravy. Služba je tak na Ostravsku dostupná asi 320 000 zákazníků a celkově až 4,3 milionům zákazníků v celém Česku.

Z pohodlí domova či přes mobilní aplikaci si můžete vybrat z více než 21 000 produktů za stejné ceny jako v kamenných obchodech. Nákup je dovezen řidičem až k domovním dveřím ve zvolený den a čas. Pro řadu lidí je služba Online nákupy ideálním řešením, jak ušetřit čas i námahu s těžkými nákupy. Z hypermarketu Tesco v Ostravě Třebovicích rozváží řidiči nákupy denně od 8 do 22 hodin. Sortiment zboží, který lze objednat přes internet, zahrnuje jak potraviny, nápoje a mražené výrobky, tak drogerii, domácí potřeby nebo krmiva pro zvířata.

Kolegové samozřejmě mohou při nákupu využít i zaměstnaneckou slevu a věrnostní kartu Clubcard. Za nákup zaplatíte on-line nebo kartou při převzetí zboží. Zda je služba dostupná i v místě vašeho bydliště, si lze snadno ověřit na stránkách https://itesco.cz/vase-prvni-online-nakupy/, kde jen uvedete své poštovní směrovací číslo.

Neváhejte využít všech výhod a vyzkoušejte také svůj nákup uskutečnit z pohodlí domova. Ušetříte nejen peníze, ale i čas a námahu. Spokojenost je zaručena 🙂