SOUTĚŽ pro obchody: Naverbujte kolegy z centrálních kanceláří!

12.11.2018

Připravit, pozor, Helping Hands: naverbujte kolegy z centrálních kanceláří, aby vám pomohli během vánoční sezóny!

Vánoční tradice nejsou spojené pouze s cukrovím nebo vánočním stromečkem. V Tescu máme naše vlastní vánoční tradice a jednou z nejdůležitějších je právě Helping Hands. Každý rok v předvánočním čase vyrazí naši zaměstnanci z centrálních kanceláří do obchodů a distribučních center, aby podpořili své kolegy v tomto náročném a hektickém období. V minulém roce se do tohoto projektu zapojilo více než 239 kolegů z České republiky. Pokořme letos toto číslo! 🙂

Je na čase vzít do ruky váš telefon nebo fotoaparát a natočit krátké motivační video pro kolegy z kanceláří, ve kterém jim vysvětlíte, proč by se měli zúčastnit Helping Hands ve vašem obchodě. Ukažte jim, že jsme všichni prodejci, a že právě váš obchod je tím, který potřebuje pomoc.

Natočte spolu s vašimi kolegy video, ať už legrační nebo vážné, nahrajte ho na mojetesco.cz do 3. prosince do našeho Helping Hands alba a přilákejte vaše pomocníky z kanceláří. Tímto způsobem nejen, že zvýšíte počet přihlášek, ale také umožníte vašemu týmu vyhrát.

Požádejte vaše Tesco přátele, aby pro váš příspěvek hlasovali. TOP 3 příspěvky s největším počtem hlasů na mojetesco vyhrají velký dort a občerstvení, které si po skončení Helping Hands mohou vychutnat.

Víme, že nastává nejrušnější období z celého roku, a že k zajištění vysoké kvality péče o naše zákazníky během vánoční sezóny se hodí každá pomocná ruka. Chopte se vaší kamery a nahrajte do alba to nejlepší video, abyste získali co nejvíce pomocníků!