Velká SOUTĚŽ se značkami kvality potravin je zpět.

20.11.2018

Velká soutěž se značkami kvality potravin je zpátky! Maskotem je opět panáček Klasáček, kromě něj se tentokrát představí i další postavičky jako zástupci značek kvalitních potravin. Potraviny jsou označené známými symboly Klasa, Česká cechovní norma, Regionální potravina, Český výrobek – garantováno PK, Bio, evropské značení nebo Česká potravina.

A jak naznačuje Klasáček s velkými nůžkami nad hlavou, principem této soutěžní hry je vystřihování log z obalů kvalitních potravin a jejich nalepování do herních karet. Až do 3. 2. 2019 můžete vyhrát každý měsíc jeden z vozů ŠKODA KAROQ v národních barvách a po celou dobu pak také sto tisíc dalších cen.

Herní karty si můžete stáhnout na webu akademiekvality.cz a vytisknout. Na stejném místě pak najdete nejen aktuality a úplná pravidla soutěže, ale také spoustu zajímavých a potřebných informací o důležitosti kvality potravin, o všech uvedených značkách kvality a o parametrech, na která byste se při nákupu měli zaměřit.

Panáček Klasáček a jeho kamarádi vás nasměrují na ta správná místa přímo v prodejnách Tesco k těm správným produktům a informacím o soutěži a cenách.

V soutěži, kterou můžete zaznamenat i na televizních obrazovkách a v rozhlase, vyhrávají všichni, protože kvalitní potravina je výhra pro každého! Proto neváhejte a soutěžte s námi.