Kalendář vánočních aktivit pro kolegy: Pojďme si užít trochu legrace!

27.11.2018

Milé kolegyně, milí kolegové,

nejkrásnější čas v roce je opět tady. Sníh, světla, vůně a čas, který trávíme spolu se svými milovanými. Vánoční přípravy  na obchodech však pro nás znamenají ještě něco jiného. Začíná nejnáročnější část roku. Zastavte se a dopřejte si v tomto slavnostním období pro sebe i trochu zábavy, kterou jsme pro vás připravili.

Stejně jako vloni, i letos jsme si pro vás přichystali vánoční adventní kalendář se spoustou aktivit, ze kterých si můžete vybírat. Samozřejmě nebudou chybět již tradiční akce, jako například oběd nebo drink kolegů s manažerem. Ale co dalšího?

Chybět určitě nemůže Mikulášská besídka. Pro všechny děti našich kolegů bude připravena sladká koleda. Také vánoční děkovné kartičky zpestří naše denní povinnosti a pomohou vnést trochu pohody do hektické předvánoční doby. Nezapomeňte poděkovat těm, kteří pro vás udělali něco dobrého nebo vám pomohli, když jste to potřebovali.

Pokud jste si oblíbili loňské soutěže, jistě rádi uslyšíte, že i v tomto roce jsme jich pro vás připravili velké množství. Zapojte se do nich, užijte si s kolegy zábavu a vyhrajte zajímavé ceny! Ať už si vyberete F&F selfie soutěž, hledání ukrytého „Vánočního puzzle“ nebo soutěž o nejkrásnější vánoční výzdobu, vždy alespoň na chvíli uniknete z předvánočního šílenství.

Samozřejmě se všichni můžeme těšit na tradiční vánoční balíček sladkostí. Letos se můžete těšit na  české Salonky, které nám připomínají sladké dětství.

Dobrá zpráva navíc! Ve svátečním období bychom vás rádi odměnili speciálním benefitem. Máte příležitost užít si rodinné nákupy s jednorázovou dodatečnou 10% slevou.V případě, že vlastníte zaměstnaneckou Clubcard, můžete po uplatnění tohoto extra kuponu získat slevu ve výši 20 %. Slevový kupon obdržíte spolu s výplatní páskou za měsíc listopad. Tato výhoda ve vánočním období platí mimořádně i pro nové kolegy, kteří nastoupili do pracovního poměru do 19. listopadu 2018 včetně a jsou ještě ve zkušební  době.

V případě, že zaměstnaneckou Clubcard nevlastníte a splňujete výše uvedené podmínky, požádejte vaši personální administrativu o její  vydání.  Detailní informace o všech vánočních aktivitách můžete najít  ve speciální vánoční sekci na mojetesco.cz zde, kde je budeme průběžně doplňovat a aktualizovat nebo se podívejte na přiložený kalendář vánočních aktivit. 

20811-tesco-xmas-calendar-poster-cz-ho-v07-bez-orez-print1

20811-tesco-xmas-calendar-poster-cz-store-v05-print

20811-tesco-xmas-calendar-poster-cz-dc-v05-print

Všem vám přejeme šťastné a veselé Vánoce!

Váš People tým a Komunikační tým