Video soutěž: Dny v Santově čepici na obchodech a DC

30.11.2018

Máte rádi Vánoce a chcete se ponořit do kouzelné atmosféry tohoto zimního svátku? A proč se neobléci do vánočního kostýmu (Santova čepice, vánoční čelenka, kravata,…)? Třeba vyhrajete celému vašemu týmu hezkou cenu!

Toto nejkrásnější období v roce není pouze o nákupech, ale také o tom, abyste se vy, naši kolegové na prodejní ploše a v distribučních centrech, pobavili.

Od 3. do 14. prosince je proto nejen povoleno přijít do práce ve vánočním převleku, ale také je to vřele podporováno! Vžijte se do své role a ve svém vánočním kostýmu například rozdávejte sladkosti našim zákazníkům a kolegům, nebo si vymyslete jinou zábavnou aktivitu. Pokud máte rádi červené nosy, oblečte se jako sob Rudolf, nebo si oblečte srandovní vánoční svetr a rozesmějte své kolegy i zákazníky.

Kromě zábavy můžete také vyhrát! Vytvořte se svými kolegy tým, natočte vtipné video v kostýmech či s doplňky a video nahrajte do alba na MojeTesco*. Soutěžit můžete ve dvou kategoriích, z nichž každá má své album: malé formáty a hypermarkety/obchodní domy + DC. Vítězové, kteří obdrží nejvíce hlasů/srdíček, získají budget na teambuildingovou aktivitu nebo vytvoření dárkového balíčku pro všechny kolegy, kteří se natáčení zúčastnili.

O co soutěžíme?

Malé formáty (album):

  1. místo: 2 400,- Kč
  2. místo: 1 800,- Kč
  3. místo: 1 200,- Kč

Hypermarkety/OD + DC (album):

  1. místo: 4 100,- Kč
  2. místo: 3 000,- Kč
  3. místo: 1 800,- Kč

Nezapomeňte ke každému příspěvku napsat číslo obchodu, jméno obchodu a formát (malý formát, hypermarket atd.).

Vítěze z obou kategorií vyhlásí v období od 15. do 19. prosince People projektový manažer.

Rádi bychom měli také fotografie, jak jste si užili svůj den ve vánočním převleku. Své fotografie můžete mimo soutěž nahrávat do tohoto alba*. Vaše fotografie budou skvělým lákadlem pro naše kolegy, aby se do soutěže připojili i v příštím roce.

Upozornění: vánoční převleky bohužel nejsou z hygienických a bezpečnostních důvodů určeny pro zaměstnance na oddělení pultového prodeje a zaměstnance pekárny. Soutěž není určena pro kolegy z centrálních kanceláří (Head Office).

*Svou účastí v soutěži automaticky souhlasíte se zveřejněním vašeho jména a fotografií na stránkách mojetesco.cz. Pokud publikujete fotografie jiné kolegyně/kolegy, musíte zajistit předem jeho souhlas se zveřejněním fotografie a jména.