Vánoční otevírací doba našich obchodů

4.12.2018

Každý rok se snažíme pro naše zákazníky vytvořit kouzelné a nezapomenutelné Vánoce. Myslíme i na opozdilce, kteří nechávají nákup dárků na poslední chvíli. Proto naše obchody zůstanou otevřené i na Štědrý den a to až do 11:00 hodin. Oproti tomu na Boží hod, Štěpána a na Nový rok máme zavřeno a všichni si tak můžeme vychutnat Vánoce spolu s naší rodinou a s našimi nejbližšími. Výjimku budou tvořit čerpací stanice, které budou otevřeny v úterý 26. 12. od 8:30 do 20:00.

Ve čtvrtek 27. prosince budou naše obchody otevřeny od 7:00. Ve dnech od 28. do 30. prosince budou platit běžné otevírací doby. Na Silvestra budou mít Tesco obchody otevřeno až do 17:00. Naše zákazníky přivítáme opět 2. ledna, kdy na většině obchodech bude platit běžná otevírací doba, v případě obchodů s nonstop provozem bude otevřeno od  6:00.

Služba Tesco Online nákupy

Provozní hodiny budou upraveny také u naší služby Tesco Online nákupy. Zaměstnanci i zákazníci ji mohou využívat nepřetržitě až do 23. prosince. Závozy objednávek nebudou probíhat 24. – 26. prosince a na Nový rok. 27. prosince bude rozvoz probíhat od 8:00 do 22:00. Mezi 28. – 30. prosincem budou rozvozy fungovat v běžném čase. Na Silvestra bude služba omezena do 15 hodin. Druhý lednový den bude možné službu využít mezi 8. – 22. hodinou. Běžný provoz služba spustí opět 3. ledna 2018.