Nové zimní vydání magazínu pro kolegy Naše Tesco je tu!

6.12.2018

Nejnovější zimní vánoční vydání magazínu Naše Tesco je již na cestě k vám! Magazín je plný vánoční inspirace i novinek ze světa Tesco.

Víme, že Vánoce jsou v obchodech nejnáročnější částí roku. Abychom vám přinesli více radosti, připravili jsme pro vás adventní kalendář plný aktivit, ze kterých si můžete vybrat. Jejich přehled naleznete v našem novém magazínu a na těchto stránkách.

Pomocná ruka se občas hodí každému. Platí to i o našich obchodech, ve kterých je v prosinci největší nápor. Proto bychom rádi pozvali všechny kolegy z centrálních kanceláří, aby se zapojili do Helping Hands. Pokud stále váháte, nechte se inspirovat dojmy kolegy z Maďarska, který se Helping Hands účastní již několik let.

Nejspíš jste si všimli, že nám v Tescu začal na konci listopadu létat Tesco Anděl. Neštěstí si nevybírá, a proto se nemůžeme spoléhat pouze na vánoční anděly. Jedná se o projekt, jehož smyslem je pomoci kolegům v tíživé životní situaci. Pokud jste se ještě sami Tesco Andělem nestali, nebo víte o někom, kdo potřebuje pomoc, přečtěte si o našem Andělovi a připojte se.

Jsou kulaté, oranžové, nádherně voní a ještě lépe chutnají. Patří mezi citrusové plody, a když se objeví v obchodech, je to nepochybné znamení toho, že se blíží vánoční svátky! Mandarinkám v našich obchodech nyní patří největší pozornost. Přemýšlíte, co s nimi v kuchyni připravit? V zimním magazínu naleznete recept na vynikající sušenky.

Proměnu s F&F si tentokrát užila naše kolegyně Lucie se synem Filipem. Tato sympatická maminka a její syn se začali věnovat společenským tancům. Lucie chodí s manželem do tančírny a její syn začal navštěvovat taneční. Oba tedy potřebovali doplnit šatník. Jak to dopadlo? Přesvědčte se sami.

V rubrice cestování vás Renata Szymkowska, manažerka Tesco Extra, pozve na návštěvu do Wrocławi.

Těšit se můžete i na vaši tradiční oblíbenou křížovku a inspirativní článek o životním stylu Hygge. Tak s chutí do čtení.

cz-book-1804-small

A nezapomeňte, posílejte nám své postřehy, tipy a příběhy i nadále, rádi o vás píšeme. Jsme tu pro vás na communications@tesco.com.

Šťastné a veselé Vánoce vám přeje celá redakce!