Tesco Anděl pomáhá kolegům. Všechny příspěvky Tesco zdvojnásobí.

6.12.2018

Připojte se k projektu Tesco Anděl a pomáhejte s námi.

Pomáháte rádi? Jste empatičtí a není vám lhostejné, jak se daří druhým? Zvlášť, když se jedná o kolegy z práce? Pak vás určitě osloví projekt Tesco Anděl, který jsme po úspěšném fungování na Slovensku spustili také u nás v Čechách.

Nezáleží na tom, zda pracujete v centrální kanceláři, na obchodě nebo v distribučním centru. Každý kdo má chuť, může pomoci. Ať už se jedná o malý či větší obnos, o jednorázovou nebo pravidelnou pomoc, každý příspěvek se počítá a pomůže zlepšit situaci některému z kolegů se závažnými  zdravotními, sociálními či jinými potížemi.

V předvánočním období si každý přeje strávit klidné svátky v kruhu svých blízkých, avšak některým z nás to řízením osudu není dopřáno. Nebuďte nevšímaví, a pokud je to ve vašich možnostech, přidejte se prosím k nám a pomáhejte s námi. Každý příspěvek  Tesco zdvojnásobí. Pojďte do toho s námi.

Kromě dobrého pocitu, že jste pomohli někomu ve svízelné situaci, si budete moci na stránkách mojetesco.cz/tesco-andel již v únoru přečíst konkrétní příběh, kde a jak peníze pomohly.

Děkujeme, že nás v tom nenecháte.

Váš People tým