Tesco Andělů je víc a víc. Připojte se také. 

16.12.2018

Tesco Andělů je víc a víc. Připojte se také. 

Máme velikou radost, že Tesco Anděl už zaujal mnoho našich kolegů, kteří se rozhodli podpořit naši Tesco komunitu a pomoci tak kolegům, kteří zrovna nemají v životě mnoho štěstí a potýkají se s různými problémy, ať se zdravotními, sociálními, následky živelných pohrom nebo s jinými obtížemi.

Jsme pyšní na to, že jen za měsíc říjen 71 našich kolegů podpořilo Tesco Anděla celkovou částkou 11.160 Kč a za listopad to bylo už úctyhodných 104 kolegů, kteří pomohli celkovou částkou 15.430 Kč. Děkujeme vám za to.

Věříme, že za měsíc prosinec bude tato částka ještě mnohem vyšší. Je adventní čas a lidé k sobě mají blíž než kdy jindy a snaží se udělat radost či pomoci svým blízkým a lidem v okolí.

A aby dobrých zpráv nebylo málo, máme pro vás ještě jednu zajímavost. Na provozním večírku v Olomouci byla vydražena socha anděla a konečná suma se vyšplhala na neuvěřitelných 34.000 Kč, které také putovaly do nadačního fondu Tesco Anděla.

Všechny uvedené příspěvky budou ze strany Tesca zdvojnásobeny a tak nás velmi těší, že už v lednu 2019 budou moci kolegové v tísni požádat Tesco Anděla o pomoc.

Všem současným i budoucím Tesco andělům moc děkujeme.

Váš People tým