Zpráva od Matta Simistera: Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

21.12.2018

Milé kolegyně a milí kolegové,

Vánoce jsou pro nás nejdůležitějším a zároveň nejnáročnějším obdobím v celém roce. S radostí vám oznamuji, že jsem minulý týden navštívil několik obchodů napříč čtyřmi státy ve střední Evropě a mohu říci, že jsme v Tescu na Vánoce velmi dobře připraveni.

Naše obchody jsou ve všech čtyřech zemích ve výborné kondici. Sebejistě můžeme tvrdit, že máme nejlepší vánoční nabídku na všech středoevropských trzích. Naší silnou stránkou jsou produkty Starlines, výborné ceny a promo nabídky. Máme také úžasnou sezónní nabídku hraček, F&F a vánočních dekorací. Přinášíme výtečnou nabídku potravin a bezkonkurenční ceny masa, snacků a nápojů, abychom všem pomohli vychutnat si vánoční svátky. Naše nabídka čerstvých potravin, zejména pečiva, ovoce a zeleniny, je v tomto roce velice silná. Díky tomu, a také díky skvělé organizaci na obchodech během tohoto období, můžeme do tohoto nejdůležitějšího svátečního času vstoupit s opravdu dobrým pocitem.

Při návštěvě obchodů ve střední Evropě mě nejvíce zaujalo odhodlání, obětavost a týmová práce napříč všemi týmy v Tescu. Tesco je zejména o lidech – o desítkách tisíc kolegů, kteří obsluhují miliony lokálních zákazníků. A všude, kde jsem byl, jsem viděl naše kolegy dělat úžasné věci, pomáhat jeden druhému a při tom všem zaměřovat svou pozornost na naše zákazníky. Byl jsem ohromně hrdý, že jsem součástí takto úžasného týmu.

Rád bych vám proto jménem Tesca a CE výkonného týmu poděkoval za vaši usilovnou práci, kterou odvádíte a za vše, co děláte v průběhu celého roku i během vánočního období, abychom mohli naše zákazníky obsluhovat každý den lépe a budovat tím jejich věrnost Tescu.

V průběhu roku jsme provedli několik obchodních změn a já bych vám chtěl poděkovat za to, že jste se tak rychle adaptovali, díky čemuž jsme naše podnikání mohli přizpůsobit měnícímu se okolnímu prostředí a pokračovat v úsilí, aby naše podnikání bylo lepší, silnější a udržitelnější.

Ještě jednou vám děkuji a přeji vám, vašim rodinám a přátelům, abyste si užili kouzelné Vánoce a mnoho štěstí a zdraví v novém roce.

Matt