Pro jarní časopis Naše Tesco hledáme právě vás. Zúčastněte se proměny s F&F nebo se podělte o svůj koníček.

2.1.2019

Máte rádi náš magazín pro kolegy Naše Tesco a baví vás v něm listovat a číst příběhy a novinky z prostředí Tesca?  Neváhejte a staňte se i vy součástí jarního vydání 2019!

Do magazínu hledáme kolegy na jarní módní proměnu s F&F nebo kolegy se zajímavým či netradičním koníčkem. Přihlašte se a příště si přečteme třeba právě o Vás.

Proměna s F&F

Hledáme kolegy a kolegyně, kteří touží po změně a oživení šatníku. Sami si nevíte rady a rádi byste získali od naší stylistky radu, jak na to? Pomůžeme vám a poradíme, jaké barvy a střihy se budou na jaře nosit a co bude slušet právě vám. Dodejte si odvahy a zašlete nám své fotografie, třeba volba padne právě na vás!

Zajímavý koníček

Sbírání známek nebo turistika jsou úžasnými koníčky, ale znáte osobně někoho, kdo hraje na varhany? Víme, že mnoho našich kolegů má netradiční koníčky, které by u nich nikdo neočekával. Inspirujte své kolegy a podělte se s námi o to, co rádi děláte ve svém volném čase. Může se stát, že se k vám přidají časem  i ostatní.

Do proměny nebo koníčků se hlaste prostřednictvím e-mailu na adrese communications@tesco.com. Třeba budete hvězdou našeho dalšího magazínu! 🙂