Zbavte se stresu a odpočívejte s námi! Zimní kolo Buďme.fit už od 14. ledna

10.1.2019

Doufáme, že jste si užili krásné a pohodové Vánoce se svou rodinou a přáteli. Rádi bychom vám pomohli udržet pohodu a zdraví i nadále během zimy, a tak jsme se rozhodli naplánovat další kolo programu Buďme.fit s tímto tématem v srdci. Čtěte dále a dozvíte se více podrobností!

Buďme.fit jsme spustili v září 2017 a od příštího týdne si můžete užít již 5. edici našeho programu zaměřeného na zdraví kolegů. Naším současným cílem je vás podpořit v tom, abyste se „zbavili stresu a odpočívali s námi.“ Víte, že správný spánek je nevyhnutelná, ale často přehlížená část zdravého životního stylu? Proto na MojeTesco naleznete nejdůležitější fakta týkající se spaní, toho, co dělat, co pít a co jíst, abyste dosáhli správného spánkového cyklu a udrželi si ho.

A nezapomeňme na cvičení – nic šíleného, jen vás naučíme, jak se zbavit stresu a bolavého těla po práci. Dáme vám několik tipů na protahování a správné uvolnění, abyste se dokázali po dlouhém pracovním dnu revitalizovat.

Na základě pozitivních ohlasů budeme pokračovat s opakováním některých aktivit. Tentokrát bude soutěž s aplikací Runtastic záviset na počtu nachozených kilometrů, které sami nebo v týmech uděláte. Soutěž poběží od 28. ledna do 15. února a podrobnosti se dozvíte na MojeTesco společně s cenami, které můžete vyhrát.

Naše oblíbené koše s ovocem pro všechny naše kolegy se vrací! Vitamín C je v zimě důležitý a rádi bychom vám ho dodali do jídelníčku.

Zdravé stravování je také součástí každodenního zdravého životního stylu. Proto vyhlašujeme soutěž „Připravte nejlepšího zabijáka stresu,“ která poběží od 14. ledna do 10. února. Věděli jste, že pomeranče, mandle, avokádo, špenát, brokolice, losos a krůtí maso je sedmero nejoblíbenějších potravin, které člověka zbavují stresu? Připravte jídlo nebo nápoj alespoň ze dvou ingrediencí a podělte se o recept s fotkou na MojeTesco. Jakékoliv další tajné odbouráváky stresu vítáme, rádi se inspirujeme vašimi zdravými recepty. Tři recepty s největším počtem lajků vyhrají.

Doufáme, že s naším programem Buďme.fit rozšíříme nabídků benefitů o prvky tykající se zdraví, sportu a klidného žití. Dobře spěte, cvičte, jezte zdravěji – učiňte několik kroků (i s aplikací Runtastic!), abyste předešli stresu a vkročili do nového roku v nejlepší formě.