Mini anketa Puls už probíhá.

25.1.2019

Abychom z Tesca vytvořili opravdu skvělé místo k práci a k nakupování, musíme sdílet naše názory na to, jak postupovat při uskutečňování plánů a změn. Na základě vašich reakcí v anketě „Na čem vám záleží“?, můžeme říct, že už nyní pracujeme na zlepšeních. Stále však máme mnoho práce před sebou a vy všichni se můžete podílet na změnách, které povedou ke zlepšení našeho podnikání.

Spustili jsme tedy pro všechny slovenské kolegy naši Mini anketu Puls . Je to možnost, jak vyjádřit váš názor na aktuální situaci v naší společnosti. Výsledky ankety budou také jistě dobrou příležitostí, abyste se mohli vrátit k týmovým akčním plánům a vyhodnotit je.

Anketa je kratší a cílenější. Obsahuje menší počet otázek zaměřených na klíčové věci, o kterých víme, že pomáhají udělat Tesco lepším místem k práci.

Tato anonymní anketa bude otevřená až do středy 13. února 2019 – nezapomeňte ji vyplnit a vyjádřit svůj názor.

Jak se můžete zapojit:

  • Kolegové z obchodů – prosím navštivte stránku  www.wmty.com a zadajte kód obchodu, který bude kombinací kódu země a čísla obchodu  (například  CZ22001)
  • Ředitelé/Manažeři obchodů, váš  kód  vám bude komunikován prostředníctvím MyAction.  Navštivte stránku www.wmty.com a zadejte váš kód.
  • Všichni kolegové z kanceláří, prosím, podívejte se do excelovské přílohy v mailu, kde najdete kód pro vaše oddelenie. Navštivte stránku www.wmty.com a zadejte tento kód.
  • Nezapomeňte prosím, že Provozní personální manažer, Vedoucí personální partneři, Personální partneři a Oblastní manažeři jsou také součástí struktury centrální kanceláře a měli by vyhledat kód svého oddelení v tabulce kódů pro centrální kancelář.
  • Kolegům z distribuce bude kód přidělen prostřednoctvím personálních manažerů. Prosím navštivte stránku www.wmty.com a zadajte kód, který vám byl přidělen.

Těšíme se na vaši odezvu a společné úsilí, udělat Tesco lepším místem k práci i k nakupování.