Mějte přehled o svém odměňování

5.2.2019

Věděli jste, že Tesco nabízí celou řadu benefitů? Jste si jistí, že využíváte všechny, na které máte nárok? Veškeré tyto informace získáte ve speciálním přehledu odměňování společně s výplatní páskou za měsíc leden.

Na základě vaší zpětné vazby jsme se dozvěděli, že mnozí z vás by ocenili větší informovanost týkající se odměňování a skladby našich benefitů.  Proto jsme pro vás letos opět připravili individualizované přehledy odměňování, které obdržíte v nejbližších dnech společně s výplatní páskou za měsíc leden*. Tyto přehledy vám přiblíží, co vše v současnosti od společnosti Tesco již využíváte a na co vše máte ještě nárok.

Co přesně v přehledu najdu?

Přední strana přehledu obsahuje vyčíslení vybraných složek odměňování za kalendářní rok 2018. Naleznete zde standardní složky odměňování, které jsou zúčtovány ve Vaší mzdě, ale i další složky odměňování, které jste v uplynulém kalendářním roce obdržel/a nad rámec své mzdy formou dalších benefitů. Na zadní straně tohoto dokumentu naleznete také přehled všech plošných benefitů, které můžete jakožto zaměstnanec společnosti Tesco využívat a zároveň i informace o programu Buďme.fit a o Bonusové kartě. Nezapomeňte, že podrobné informace o benefitech, které Tesco nabízí, najdete také na těchto webových stránkách v sekci Benefity.

Přehled a v něm vyčíslené hodnoty mají pouze informativní charakter. Informace obsažené v tomto přehledu jsou určené adresně každému z vás. Proto doporučujeme nesdílet obsah přehledu s dalšími osobami, protože se jedná o vaše citlivé údaje, které jsou adresované Vám osobně.

V případě dotazů týkajících se obsahu vašeho přehledu odměňování, prosím kontaktujte vašeho personálního manažera.

S pozdravem

Váš tým odměňování a zaměstnaneckých výhod

* Pozn. Přehledy odměňování neobdrží kolegové, kteří nastoupili do společnosti Tesco po 1. 11. 2018 (včetně), zaměstnanci na dlouhodobé pracovní neschopnosti, zaměstnanci na mateřské a rodičovské dovolené a kolegové pracující na dohodu (DPP,DPČ).