SOUTĚŽ: Vyhrajte iPhone a dárkové poukázky

14.2.2019

Tesco finanční služby připravily soutěž o iPhone 6s a dárkové poukázky. Zapojit se mohou i všichni kolegové!

V období od 18. 2. do 17. 3. 2019 se můžete v obchodech Tesco setkat se soutěží pro naše zákazníky i kolegy o mobilní telefon iPhone 6s a dárkové poukázky na nákup v obchodech Tesco v hodnotě 3 000 Kč. Čím více nakoupíte, tím větší šanci na výhru máte. Soutěž probíhá v Čechách i na Slovensku.

Soutěž připravily Tesco finanční služby pro zákazníky i kolegy, kteří své nákupy hradí Tesco kreditní kartou. Ti se po registraci na našich webových stránkách www.itesco.cz/soutez a nákupu v minimální hodnotě 500,- Kč v obchodech Tesco automaticky dostávají do slosování o hodnotné ceny, které probíhá každý týden.

Více informací o soutěži se můžete také dozvědět v 50 obchodech v České republice a na Slovensku, kde mají Tesco finanční služby svůj stánek.

Neváhejte a povězte o soutěži také svým kamarádům a známým, kteří mají Tesco kreditní kartu, aby se nezapomněli do soutěže zapojit. Výhry opravdu stojí za to.

Více informací se můžete dozvědět také na www.itesco.cz/soutez. A nebo se obraťte na Kateřinu Naarovou (knaarova@cz.tesco-europe.com) nebo na kolegyni Jaroslavu Čeganovou (jceganov@cz.tesco-europe.com).

Přejeme vám hodně štěstí v soutěži!