Helping Hands – Registrace začíná dnes

25.3.2019

Milé kolegyně, milí kolegové,

jen jsme mrknuli a Velikonoce jsou za rohem a s nimi pár důležitých a náročných týdnů pro nás všechny.

Ve chvíli, kdy se první čokoládoví zajíčci a vajíčka objevují v regálech, přidáváme u nás v Tescu během Helping Hands pomocnou ruku k práci našich kolegů v prodejnách, abychom společně usnadnili nakupování našim zákazníkům. Víme, že všichni v obchodech, kancelářích i DC tvrdě pracují na přípravě skvělých Velikonoc pro naše zákazníky. Ale pokud chceme opět zjistit, jak to vypadá na přední linii, je čas si zase vyhrnout rukávy a vyrazit na plochu.

Vánoční Helping Hands byl pro nás všechny obří úspěch. Mnoho týmů věnovalo svůj čas a šlo do obchodů pomoci v náročném předvánočním čase. V České republice jsme v roce 2017 měli pouze 15% účast, ale o rok později už 39%! Pojďme tohle skvělé tempo udržet, nastavit si laťku o něco výš a zvýšit počet pomocníků.

Jelikož jsme slyšeli, že se vám líbila možnost pomáhat v kratších směnách, rozhodli jsme se opět nabídnout kratší Helping Hands směny, které se do vašich kalendářů vejdou lépe.

Svolejte zase své skvělé týmy a pojďme společně odvést velký kus práce. Jak říkáme: I malá pomoc může mít velký význam. Je to zároveň dobrá příležitost pro kolegy z obchodů a centrály, aby si vyměnili zkušenosti a znalosti a vybudovali pevné vztahy – pamatujte, že všichni patříme do stejné společnosti.

Přidejte se k nám:

  • Registrujte se zde od pondělí 25. března do středy 17. dubna 2019.
  • Zúčastněte se Helping Hands mezi pondělím 8. dubna a čtvrtkem 18. dubna 2019.

V případě otázek se neváhejte obrátit na naši koordinátorku Helping Hands v České republice Kristýnu Nelibovou.

Program Helping Hands je v DNA naší společnosti. Je to skutečná ukázka našich hodnot a účelu. Děkujeme za to, že  ho podporujete.

S pozdravem

Patrik Dojčinovič a Daniela Hrbková

CE HH HO Guide – 2019 czech

CE HH HO Guide – 2019 eng