SOUTĚŽ: Oblékněte svůj tým do Velikonoc

5.4.2019

Ačkoliv sezóna masopustu skončila, můžeme se ještě trochu pobavit tím, že se všichni v týmu velikonočně vystrojíme a navodíme tak v provozovnách a distribučním centru* tu správnou velikonoční atmosféru.

Vytvořte si vlastní týmové velikonoční uniformy a pochlubte se svým kolegům. Můžete si připravit velikonoční ozdoby, které si připnete na oblečení, nebo se klidně pustit do odvážnějších kousků a přestrojit se za zajíčky, kuřátka či zvolit jiný velikonoční motiv. Popusťte uzdu své fantazii a buďte kreativní. Týmy s nejhezčími uniformami budou odměněny.

Soutěž probíhá od 5. do 19. dubna 2019.

Pořiďte hromadnou fotografii a vše nahrajte do alba. Jelikož soutěžíme ve dvou kategoriích, prosíme kolegy a kolegyně z malých formátů, aby své fotografie nahráli do tohoto ALBA. Pro kolegy a kolegyně z HM/OD/DC jsme vytvořili druhé ALBUM. Pro týmy, které získají nejvíce hlasů/srdíček na Moje Tesco máme připraveny dárkové balíčky v následující hodnotě:

Malé formáty:
1. místo: 600 Kč
2. místo: 450 Kč
3. místo: 300 Kč

HM/OD/DC:
1. místo: 1 200 Kč
2. místo: 900 Kč
3. místo: 400 Kč

Při nahrávání fotografií nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, osobní číslo, číslo a jméno provozovny a velikost (malý formát, hypermarket, DC). Upozorňujeme, že pokud nebude u fotografie ani jedna z těchto informací, fotografie může být vyřazena ze soutěže.

Výherci budou kontaktováni do 2 týdnů od ukončení soutěže.

Upozornění: Z důvodu bezpečnosti potravin nejsou převleky dovoleny pro kolegy na oddělení pultového prodeje a pekáren.

*Soutěž není určena pro kolegy z Centrálních kanceláří.

Přejme vám mnoho zábavy a Velikonoce, jak je máte rádi!

Nahráním a zveřejněním automaticky souhlasíte se zveřejněním vašeho jména a fotografií na stránkách mojetesco.cz. Pokud publikujete fotografie jiné kolegyně/kolegy, musíte zajistit předem jeho souhlas se zveřejněním fotografie a jména.