SOUTĚŽ: Ozdobte svého šéfa velikonočně

5.4.2019

Blíží se čas Velikonoc a my vám přinášíme další zajímavou soutěž, ke které jste nás inspirovali vy sami. Díky vašim pozitivním ohlasům na soutěže věnované zábavným kostýmům jsme se rozhodli podpořit týmového ducha a spustit soutěžní aktivitu „Ozdobte svého šéfa velikonočně.”

Všichni bereme svou práci velmi zodpovědně, ale proč si neužít trochu legrace během pracovní přestávky? Dejte hlavy dohromady a vymyslete pro svého šéfa, Ředitele/Manažera provozovny/Manažera DC/Týmového manažera kostým velikonočního zajíčka, kuřátka, vajíčka či jiného symbolu Velikonoc. Kreativitě se meze nekladou.

Máte hotovo? Je načase nadřízeného patřičně vystrojit. Své mistrovské dílo následně vyfoťte a snímek nahrajte do alba na Moje Tesco.

Kolegové a kolegyně z malých formátů a HO mohou nahrát své fotografie do tohoto ALBA.

Kolegové a kolegyně z HM/OD a DC do tohoto ALBA.

Ti, kteří získají nejvíce hlasů/srdíček na Moje Tesco mohou vyhrát rozpočet na teambuildingovou aktivitu pro svůj tým. Samotného teambuildingu se může šéf zúčastnit již ve svém civilním oblečení 🙂

Soutěž je určena pro zaměstnance Centrální kanceláře, provozoven i distribučního centra a probíhá od 5. do 19. dubna 2019.

Soutěžíme ve dvou kategoriích, kdy odměny jsou následující:

Malé formáty + CK(HO):
1. místo: 700 Kč
2. místo: 450 Kč
3. místo: 300 Kč

HM/OD + DC:
1. místo: 1 400 Kč
2. místo: 900 Kč
3. místo: 600 Kč

Při nahrávání fotografií nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, osobní číslo, číslo a název provozovny/DC/CK a formát/velikost (malý formát, hypermarket, DC). Upozorňujeme, že pokud nebude u fotografie ani jedna z těchto informací, fotografie může být vyřazena ze soutěže.

Výherci budou kontaktováni do 2 týdnů od ukončení soutěže.

Přejme vám mnoho zábavy a Velikonoce, jak je máte rádi!

Nahráním a zveřejněním automaticky souhlasíte se zveřejněním vašeho jména a fotografií na stránkách mojetesco.cz. Pokud publikujete fotografie jiné kolegyně/kolegy, musíte zajistit předem jeho souhlas se zveřejněním fotografie a jména.