SOUTĚŽ: Velikonoční zdobení vajíček

8.4.2019

Velikonoce jsou pro nás náročným obdobím. Pro všechny naše kolegy se jedná o druhé nejhektičtější období v roce. Avšak nejen v práci, ale i doma na nás čeká spousta úkolů, které musíme stihnout. Vaříme sváteční hostinu pro naše blízké, uklízíme celý dům a chystáme sladkou kolegu pro děti. Proto je důležité na chvíli zpomalit a udělat si čas na rodinu. Tvorba velikonočních kraslic a dalších dekorací je skvělým způsobem, jak tento čas strávit. Proč se tedy nepustit do malování vajíček a neužít si doma spoustu legrace? Připravili jsme si pro vás soutěž ve dvou kategoriích: kolegové a děti našich kolegů. Pusťte se do zdobení!

Máte doma speciální tajný postup, jakým zdobíte kraslice? Umíte malovat vajíčka způsobem, na který jste obzvlášť pyšní? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, neváhejte a zapojte se do nové soutěže ve zdobení vajíček! Pravidla jsou velmi jednoduchá – namalujte vlastní velikonoční kraslici, vyfoťte ji a fotografii uložte do alba. Soutěž trvá od 8. do 20. dubna 2019. U fotografie nezapomeňte uvést vaše jméno a příjmení, zaměstnanecké číslo a místo práce (obchod, DC, HO). V případě obchodu uveďte také název a číslo obchodu. Upozorňujeme, že pokud nebude u fotografie ani jedna z těchto informací, může být fotografie vyřazena ze soutěže.

Kolegové z obchodů, DC a HO

Pět kolegů, kteří fotografie svých kraslic nahrají do tohoto ALBA, mohou vyhrát odměnu ve formě kreditu 300 Kč na bonusovou kartu. Vítězové budou vylosováni (nerozhodují tedy hlasy/srdíčka).

Děti kolegů

Fotografie kraslic, které namalovaly vaše děti, nám můžete nahrávat do tohoto ALBA. Výhercům zašleme sladkou koledu. Zvítězí pět dětí – vítězové budou vylosováni (nerozhodují tedy hlasy/srdíčka).

Pojďme si společně udělat krásné Velikonoce!