Vy rozhodujete, my pomáháme – spustili jsme přihlašování do 6. kola programu!

8.4.2019

Za uplynulých 5 kol programu Vy rozhodujete, my pomáháme Tesco podpořilo částkou přes 18 milionů korun 810 neziskových organizací, aby mohly změnit prostředí našich komunit k lepšímu. Díky této podpoře mohou například děti upoutané na invalidní vozík zažít letní dobrodružství na celodenních výletech, lidé v nouzi využijí služeb komunitní kuchyně, senioři získají speciální pomůcky pro důstojné stáří a neslyšící děti s autismem obdrží speciální pomůcky do multisenzorické místnosti.

6. kolo programu jsme spustili v celé střední Evropě 1. dubna. Přemýšlíte nad tím, jak byste se mohli zapojit a pomoci? Čtěte a dozvíte se více!

6. kolo programu začalo 1. dubna. Místní neziskové a příspěvkové organizace se mohou se svými dobročinnými projekty přihlašovat až do 5. května. Odborný garant programu, jímž je Nadace rozvoje občanské společnosti, následně vybere 3 nejlepší projekty v každém z 90 regionů, které postoupí do zákaznického hlasování. Od 17. června do 14. července 2019 dostanou všichni zákazníci Tesco za každý nákup hlasovací žeton, kterým pak mohou podpořit vybraný projekt neziskové organizace v jejich okolí. Výsledky oznámíme v týdnu od 29. července.

Stejně jako v předchozích kolech oceníme všechny postupující projekty do hlasovací fáze. Vítězné projekty získají 30 000 Kč na realizaci. Projekty, které se umístí na druhém místě, získají 16 000 korun, projekty na třetích místech pak 10 000 korun.

Můžeme opět dosáhnout skvělých výsledků, ale bez vaší podpory se rozhodně neobejdeme. Pomozte nám šířit zprávu o možnosti přihlásit se do programu. Proč se nepodělit o tuto informaci s učiteli vašich dětí? Řekněte o programu vašim blízkým, přátelům či sousedům. Možná právě komunitní centrum ve vašem okolí potřebuje příspěvek na svůj skvělý projekt. Řekněte jim o programu Vy rozhodujete, my pomáháme a staňte se místním ambasadorem 🙂

Můžete toho udělat opravdu hodně a my s vámi počítáme!