SOUTĚŽ: Kdo má nápad, jak využít odpad?

9.4.2019

Naše společnost se dlouhodobě věnuje snižování potravinového odpadu. Kdekoli vzniká potravinový odpad, chceme spolupracovat s dodavateli, potravinovými bankami a charitativními organizacemi s cílem rozvíjet udržitelný dodavatelský řetězec a zabezpečit minimalizaci potravinového odpadu. Uvědomujeme si naši zodpovědnost a chceme stát v čele změny. Proto jsme začali pracovat na různých iniciativách zaměřených na obaly. Připomeňte si naše hlavní cíle a závazky týkající se obalových materiálů.

Věříme, že i vy nejste lhostejní k životnímu prostředí a věnujete se recyklaci nejen v práci, ale také doma. Krabice, nápojové kartony, víčka, plata na vajíčka…to všechno nám doma končí v odpadkovém koši. Neexistuje ale způsob, jak je zrecyklovat už u vás doma?

Soutěž pro kolegy a jejich děti!

Podívejte se, co všechno u vás doma končí v koši na tříděný odpad a zamyslete se, zda byste to nemohli přeměnit na něco užitečnějšího. A pokud ne užitečného, co třeba alespoň dekorativního? Záleží pouze na vaší představivosti.

Nezapomeňte svůj výtvor vyfotit a umístit do našeho ALBA. Tři z vás, kteří získají nejvíce hlasů (srdíček) vyhrají balení ekologických Frusacků, se kterými se hravě zbavíte velkého množství mikrotenových sáčků, které si nosíte domů.

Snažíte se vychovat k ohleduplnosti a ekologičnosti i své děti? Zapojte do soutěže i je! Vyfoťte, co vaše děti vymyslely a nahrajte to do tohoto ALBA. Tři děti, které získají nejvíce hlasů (srdíček), od nás obdrží balíček dobrot.

Pravidla soutěže

Kolegové – Fotografie svých vlastních výtvorů nám nahrávejte do tohoto ALBA. K fotografii napište své celé jméno, krátký příběh o tom, jak výtvor vznikl, co jste na něj použili za odpad, případně, k čemu má sloužit. Hlasování probíhá do pátku 12. dubna 2019. Tři kolegové, jejichž fotografie získají nejvyšší počet hlasů, vyhrají Frusacky. Nahrávejte vždy pouze jednu fotografii daného výtvoru. Každý kolega může vyhrát pouze jednou – při nahrání více výtvorů se započítává pouze výtvor s nejvyšším počtem hlasů.

Děti – Fotografie výtvorů dětí nahrávejte do tohoto samostatného ALBA. Do soutěže se mohou zapojit pouze děti našich kolegů. K fotografii nezapomeňte napsat celé své jméno, křestní jméno dítěte, věk, krátký příběh o tom, jak vaše dítko tvořilo a co použilo za odpad. Případně nám napište, k čemu lze výtvor použít. Hlasování končí v pátek 12. dubna 2019. Tři děti, jejichž fotografie získají nejvyšší počet hlasů, vyhrají balíček dobrot. Kolegové mohou do soutěže zapojit všechny své děti. Dítě může soutěžit s několika výtvory, ale vyhrát může pouze jednou – při nahrání více výtvorů se započítává pouze výtvor s nejvyšším počtem hlasů. Nahrávejte, prosím, vždy jen jednu fotografii daného výtvoru.