Registrujte se na TESCO Letní hry 2019 ve stylu „Hawaii“

15.4.2019

I v letošním roce se můžete těšit na oblíbené Tesco Letní hry, společensko-sportovní akci pořádanou pro všechny kolegyně a kolegy i jejich rodinné příslušníky. Akce se koná dne 22. června 2019 v Hector sport centru v Praze 10 Malešicích. Startujeme již v 9:30 doprovodným programem a končíme afterparty, která je plánována do 24:00 hodin.

Motivem pro rok 2019 je „Hawaii“, užijeme si tedy všichni spolu party plnou barev, havajských věnců a exotiky. Pro sportovní nadšence bude připravena bohatá nabídka aktivit – zahrajeme si bowling, zacvičíme si ve fitness s trenérem, zavlníme boky během tanečních lekcí, projdeme se po laně a mnoho dalšího. O hudební doprovod se postarají skvělé kapely Eddie Stoilow a Elán Revival. Těšit se také můžete na kouzelníka a komika v jedné osobě, Richarda Nedvěda, který sám sebe rád tituluje jako trapnomága.

Čeká vás den plný zábavy i týmových her a soutěží. V rámci 20členných týmů složených z kolegů a kolegyň z obchodů, distribučního centra či centrální kanceláře poměříte své síly v zorb fotbale, badmintonu, nohejbalu, týmovém běhu, squashi i týmovém lyžování. Nemusíte se bát náročnosti, protože každý člen týmu se nemusí aktivně zúčastnit všech disciplín. Tým na jednotlivé soutěže nominuje pouze několik zástupců – počty zástupců na jednotlivé disciplíny budou upřesněny. Každý tým obdrží týmová trička, barvy budou na výběr při přihlašování týmů.

„Pro letošní rok jsme si dali opravdu nemalý cíl. Chtěli jsme přijít s ještě bohatší nabídkou aktivit, aby si Tesco Letní hry užili opravdu všichni. Sportovní i zábavný program jsme navrhli tak, aby si každý mohl zkusit co nejvíce aktivit a měl zábavu na celý den, především děti,“ říká manažerka projektu, Martina Smotlachová.

Vstupné je ZDARMA a zahrnuje občerstvení a všechny sportovní či zábavné aktivity, které budou na akci probíhat. Příspěvek bude jen na hromadně organizovanou dopravu. Každý přihlášený kolega/gyně a jejich rodinní příslušníci obdrží pásku na ruku s vouchery na občerstvení. Pásky na ruku se budou letos vydávat až u vstupu do areálu pouze přítomným kolegům/gyním, jejich partnerovi/partnerce a dětem.

Pražské kolegy prosíme, aby do areálu přijeli MHD, autobusová zastávka „Malešický park“ je přímo před areálem a z tramvajové zastávky „Spojovací“ je to 10 minut pěšky. V případě potřeby lze zaparkovat auta v ulicích nové zástavby v blízkosti Sport centra Hector (ulice Marciho, Akademická, Univerzitní), popřípadě na parkovištích kolem Malešického parku.

Registrace

Každý účastník (včetně soutěžících)

Soutěžní tým

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů či poskytnutí více informací o TESCO Letních hrách neváhejte kontaktovat manažerku projektu Martinu Smotlachovou: martina.smotlachova@tesco.com, telefon 607 078 458.

Podrobnosti o akci naleznete na plakátech i v náhledu níže.

Těšíme se na vaši hojnou účast.