Buďme.fit jaro – Cyklo soutěž

29.4.2019

V rámci programu Buďme.fit jsme pro vás připravili cyklistickou soutěž. Soutěž bude probíhat od 13. května do 2. června a zapojit se mohou všichni zaměstnanci společnosti Tesco. Soutěžit se bude ve třech kategoriích: centrála, provoz a distribuce.

JAK SE ZAPOJIT DO SOUTĚŽE?

1. Prvním krokem, abyste mohli začít měřit své najeté kilometry, je stáhnout si aplikaci RUNTASTIC. Aplikace podporuje mobilní zařízení se systémem Android, iOS a Windows Phone.

2. Připravili jsme pro vás krátké instruktážní video, jak si aplikaci RUNTASTIC stáhnout a jak se do ní přihlásit.

3. Ve vašem profilu vyplňte příjmení a osobní číslo: klikněte na „Profil“ -> ikona ozubeného kolečka->„Upravit profil“ -> do kolonky „Příjmení“ uveďte vaše příjmení a osobní číslo (např. Novák111000).

4. Po úpravě vašeho profilu se přihlaste do příslušné skupiny:

 • Skupina ČR TESCO Centrála – odkaz zde.
 • Skupina ČR TESCO Provoz – odkaz zde.
 • Skupina ČR TESCO Distribuce – odkaz zde.

5. Doporučujeme přeposlat si tento manuál na svůj mobil, na který budete aplikaci instalovat, nebo si opsat vybraný odkaz.

6. Po kliknutí na výše uvedený odkaz, nebo zadání vybraného odkazu do vyhledávače vašeho mobilního zařízení, vás odkaz nasměruje přímo na skupinu v aplikaci RUNTASTIC.

7. Připojte se ke skupině a můžete začít jezdit! Prosíme, abyste aplikaci měli aktivní pouze na jednom zařízení v době vykonávání měřené aktivity, aby nevznikaly duplikáty aktivity ze dvou zařízení najednou.

8. V poslední řadě je zásadní, abyste měli správně nastavenou aktivitu, kterou má aplikace pomocí GPS sledovat – v tomto případě to bude běh (nikoliv cyklistika), a to z toho důvodu, abyste měli k dispozici žebříček výsledků účastníků soutěže po celou dobu soutěžení (bohužel aplikace Runtastic podporuje zobrazení žebříčku pouze pro běžeckou aktivitu). Tu si nastavíte následovně:

 • Na úvodní stránce aplikace zvolte sekci ‚Aktivita‘.
 • Do nastavení aktivit přejdete pomocí stisknutí ozubeného kolečka vedle tlačítka ‚Začni live‘
 • Při kliknutí na ‚Typ aktivity‘ se otevře nabídka aktivit. Vy zvolte typ ‚Běh‘.

Vaše přijetí do skupiny vyžaduje potvrzení přátelství, které vám zašle administrátor – Natálie Čížková (skupiny Provoz a Distribuce) nebo Nikola Marková (skupina Centrála). Doporučujeme přihlásit se do skupiny s několikadenním předstihem před začátkem soutěže (tj. do 13. května). Podmínkou pro účast v soutěži je vyplněný profil s vaším příjmením a osobním číslem.

JAK BUDE PROBÍHAT VYHODNOCENÍ VÝSLEDKŮ?

Soutěž bude probíhat tři týdny. Po uplynutí těchto tří týdnů administrátor aplikace zveřejní výsledky na stránkách MojeTesco. Vyhrávají tři soutěžící z každé kategorie s největším počtem ujetých kilometrů za sledované období.

CO MŮŽETE VYHRÁT?

Soutěží se o kartu Multisport na celý rok zdarma a Flexipass poukázky na volnočasové aktivity (detail níže).

Skupina CZ Tesco Provoz:

 1. místo – víkendový pobyt v lázních pro dvě osoby + karta Multisport zdarma na 6 měsíců
 2. místo – roční karta Multisport zdarma
 3. místo – Flexipass poukázky v hodnotě 2000,- Kč

Skupina CZ Tesco Distribuce:

 1. místo – víkendový pobyt v lázních pro dvě osoby + karta Multisport zdarma na 6 měsíců
 2. místo – roční karta Multisport zdarma
 3. místo – Flexipass poukázky v hodnotě 2000,- Kč

Skupina CZ Tesco Centrála:

 1. místo – víkendový pobyt v lázních pro dvě osoby + karta Multisport zdarma na 6 měsíců
 2. místo – roční karta Multisport zdarma
 3. místo – Flexipass poukázky v hodnotě 2000,- Kč

Vítězové běžecké a krokovací soutěže, pozor! Přijďte změřit své síly i do cyklistické soutěže. Vezměte ale, prosím, na vědomí, že hlavní ceny jsou obdobné jako v předchozích soutěžích, proto je mohou získat pouze zaměstnanci, kteří v minulosti neobsadili 1. – 3. místo