Buďme.fit jaro – Povzbuďte své tělo a mysl

29.4.2019

Velikonoce, pro nás jedno z náročnějších a důležitých období roku, jsou za námi a my cítíme, že je na čase oživit program zdraví Buďme.fit pro naše kolegy. Šesté kolo Buďme.fit se soustředí na povzbuzení vašeho těla i vaší mysli a přinese vám veselou náladu. Jarní kolo potrvá od 29. dubna do 9. června 2019. Čtěte a dozvíte se víc!

Vychutnejte si ovoce a nově také zeleninu, které pro vás budeme připravovat každé úterý a čtvrtek. Můžete se opět těšit na koše plné zdraví a chuti, které budou v našich kuchyňkách v průběhu dubna a května. Dopřejte si zdravou svačinu a posilněte se v průběhu pracovního dne!

Dopřejte svému tělu v květnu generální úklid

Slyšeli jste již o očistě či půstu? Může to znít zvláštně, ale obojí má výtečný vliv na vaše tělo. Seberte odvahu, následujte výživové typy na Mojetesco a očistěte své tělo od škodlivých látek. Průběžně vám budeme nabízet vhodné zdravé jídelníčky a další potřebné informace. Připojte se k nám a dozvíte se o spoustě pozitivních dopadů, které má půst na lidský organizmus.

Naučte se bojovat proti stresu a získejte novou energii

V práci trávíme mnoho času a občas sami na sobě cítíme dopad usilovné práce. Přečtěte si užitečné rady na MojeTesco, které pro vás připravili odborníci z Human Dynamic:

  • Jak lépe porozumět vlastním reakcím na stres?
  • Jak efektivněji zvládat stresové a zátěžové situace?
  • Způsoby, jak si dobít baterky.

Kolegové z HO budou mít opět příležitost navštívit workshopy zaměřené na vybraná témata pod vedením Buďme.fit odborníků. Neváhejte a přihlaste se na workshopy na stránkách Tescolidé (Learning Zone – Školení, která mohu absolvovat – CE školení – Jak si dobít baterky a naučit se relaxovat).

Nezapomeňte, že můžete i nadále využívat služeb nezávislých konzultantů v rámci Worklife Coaching programu od společnosti Human Dynamic, a to na lince 800 023 540, nebo prostřednictvím emailu. Tento úspěšný program jsme spustili pro kolegy z centrály v prosinci loňského roku a v brzké době se na něj mohou těšit i kolegové z provozu.

Zapojte se do cyklo soutěže 

Užijte si výlety na kole, změřte svůj výkon a vyhrajte víkendový pobyt v lázních nebo Multisport kartu na jeden rok zdarma. Tentokrát můžete soutěžit ve třech individuálních kategoriích:

  • obchody,
  • distribuční centrum,
  • centrální kanceláře.

Soutěž potrvá od 13. května do 2. června 2019. Výsledky soutěže vyhlásíme na Mojetesco do 4. června 2019. Vyhrávají tři soutěžící s nejvyšším počtem ujetých kilometrů v každé kategorii.

Více informací o soutěži zjistíte ZDE.

A to není vše. Na červen pro vás připravujeme týden zdraví zaměřený na zdravé stravování a spoustu dalších aktivit. Více informací již brzy!

Připojte se k šestému kolu Buďme.fit a načerpejte novou energii pro své tělo i mysl!