Tesco Letní tábor pro děti kolegů: již potřetí!

30.4.2019

Při vzpomínkách na letní tábory z našeho dětství se nám vybaví zejména neopakovatelné zážitky, nová přátelství na celý život, nejrůznější sportovní i kulturní aktivity, hry a samozřejmě nádherná příroda, která celý tábor obklopovala.

Tyto vzpomínky vykouzlí úsměv na tváři snad každému z nás. Proto letos již potřetí pořádáme Tesco letní tábor pro děti kolegů, kteří se nachází v tíživé životní situaci a bylo by pro ně obtížné svým dětem podobný týden plný zábavy zajistit. V Tesco jsme přesvědčeni, že péče o naše kolegy nekončí u výplatní pásky. Chceme být našim kolegům podporou i v obtížných životních situacích. A jistě se shodneme, že vybrat a zajistit svým dětem zábavný a bezpečný letní tábor může být obtížné.

Na světě není nic důležitějšího než šťastné děti. A proto jsme v letošním roce zvýšili počet táborníků ve střední Evropě o 25 %. V České republice to znamená celkem až 200 míst! Dopřejte svým dětem nezapomenutelný týden prázdnin a přihlaste je do třetího ročníku Tesco letního tábora!

Registrace: od 30. dubna do 15. května 2019

Kde: Tábor Kalich (Vysočina, nedaleko Humpolce)

Kdy: 18.-25. srpna 2019

Zdroj: www.google.com/maps

Kritéria pro přihlášení dětí:

  1. Rodiče dětí pracují v Tesco minimálně 6 měsíců v aktivním pracovním poměru.
  2. Děti kolegů jsou ve školním věku (od ukončené první třídy do ukončené osmé třídy).
  3. Kolegové se nachází v těžké životní situaci.
  4. Příjem domácnosti, ve které dítě žije, nepřesáhl za poslední 3 měsíce 2,4 násobek životního minima (není potřeba dokládat výši příjmu).

Zeptejte se zeptejte svého Ředitele/Manažera či Personálního partnera na bližší informace.