Hledáme kolegy do nového vydání Naše Tesco magazínu!

15.5.2019

Za dobu, co pro vás s kolegy z F&F připravujeme proměny do Naše Tesco magazínu, prošlo naší skvělé stylistce i kosmetičce pod rukama mnoho kolegů. Někteří z nich se přihlásili sami, jiné přihlásili jejich kamarádi. Všichni však mají něco společného: kromě krásných nových kousků do šatníku si také užili skvělý den!

Proměna s F&F

Zajímáte se o módu a nejnovější trendy? Nebo se vás toto téma vůbec netýká, ale chtěli byste si změnit šatník? Přijďte si vyzkoušet novinky z kolekce módní značky F&F. Do nové proměny s F&F hledáme kolegyni/kolegu, kteří by rádi zažili jedinečný den a prošli větší změnou, nebo třeba jen vytříbením svého stylu. Máte zájem? Napište nám, proč bychom měli vybrat právě vás a přiložte svoji fotografii.

Netradiční hobby

V aktuálním čísle se můžete dočíst o Janě, která u nás pracuje na pozici Technical Programme Manager, a o jejím sportovním koníčku: FrisBee Ultimate. Jiní kolegové se s námi podělili o svou zálibu v hraní na varhany, lezectví, pletení košíků, a hraní v kapele. Věnujete se ve svém volném čase něčemu neobvyklému? Neváhejte nám napsat, třeba vybereme právě vás.

Vaše e-maily zasílejte na adresu communications@tesco.com.