Naše produkty vyhrály ve Volbě spotřebitelů

4.6.2019

Volba spotřebitelů každoročně monitoruje, oceňuje a podporuje nové a inovované výrobky na českém trhu rychloobrátkového zboží. Během prvních osmnácti let bylo do soutěže přihlášeno 1 713 výrobků, z nichž 550 ve své kategorii zvítězilo. A letos se k nim připojily i produkty naší vlastní značky!

Fred & Flo Dětské čisticí ubrousky pro citlivou pokožku

Kategorie: Dětská kosmetika

Při každém přebalování je nezbytné pokožku miminka pod plenkou očistit. Ubrousky z důvodu jejich praktičnosti ocení rodiče také na procházkách, kdy nemají přístup k umyvadlu a mýdlu a potřebují provést hygienu miminka při přebalení. Výrobky řady Sensitive neobsahují vonné přísady a jsou proto vhodné i pro velmi citlivou pokožku dětí od prvního dne. Ubrousky jsou dermatologicky testovány a vhodné pro děti, které mohou být náchylné k ekzémům.

Tesco Italské těstoviny

Kategorie: Těstoviny

Těstoviny pochází z Itálie a první zmínka o nich se objevila již v 1. století našeho letopočtu. Právě z toho důvodu obohatily náš sortiment těstoviny z tvrdé pšenice, které jsou vyrobeny přímo v Itálii. K dostání je mnoho druhů, například Tripoline, Penne Rigate Tricolori nebo Caserecce.

Moravský koláč s máslovou drobenkou

Kategorie: Sladké pečivo

Moravský koláč s máslovou drobenkou je sladké jemné pečivo s jahodovou náplní a tvarohem. Koláče pečeme přímo v našich vlastních pekárnách v obchodech Tesco.