Vy rozhodujete, my pomáháme – Než začne hlasování!

12.6.2019

Jak jistě víte, šesté kolo programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ je v plném proudu. Velmi rychle se blížíme k hlasovací fázi, která potrvá od 17. června do 14. července 2019. Hlasování je nejdůležitější fází celého programu, během které zákazníci mohou hlasovat pro jejich oblíbený projekt na podporu místních komunit.

Pročtěte si, prosím, následující seznam tipů, abyste se na tuto fázi mohli co možná nejlépe připravit:

  • Před začátkem hlasování se ujistěte, že máte na obchodě k dispozici hlasovací zařízení.
  • Nezapomeňte také zkontrolovat, zda máte dostatečnou zásobu hlasovacích žetonů připravených k rozdávání zákazníkům během nákupu.
  • Umístěte do hlasovacích zařízení letáky organizací, které se aktuálního kola programu společnosti Tesco účastní.

V neposlední řadě umístěte hlasovací zařízení na viditelné a snadno přístupné místo v prostoru za pokladnami, kudy nejčastěji zákazníci opouští pokladní zónu. Pokud chcete naše zákazníky lépe seznámit s organizacemi soutěžícími ve vašem obchodě, je důležité se osobně seznámit s jejich názvy a zaměřením přihlášených projektů. Tyto znalosti vám zajisté pomohou povzbudit naše zákazníky, aby se zapojili do hlasování.

Nezapomínejte fotit nebo natáčet videa!

Vítáme fotografie ze zahájení hlasování ve vašich obchodech, z prezentace neziskových organizací či návštěv místních politiků. Vše nám pak posílejte přímo na adresu communications@tesco.com.

Vaše podpora je nepostradatelná pro úspěch organizací, které soutěží o 3 ceny v hodnotě 30 000 Kč, 16 000 Kč a 10 000 Kč. Díky vaší dosavadní podpoře se do programu přihlásilo 10 896 organizací ze střední Evropy.

Spoléháme na vaši podporu!