SOUTĚŽ: Vyfoťte se na téma „Vy rozhodujete, my pomáháme“ a vyhrajte skvělé letní ceny!

2.7.2019

Zákaznické hlasování v programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ je v plném proudu. Před námi jsou ještě 2 týdny, kdy můžeme společně podpořit dobročinné projekty a rozhodnout o jejich pořadí a výši přiděleného grantu.

Víme, že neustále děláte spoustu skvělých aktivit na pomoc místním komunitám. Proto jsme se rozhodli vaše úsilí ocenit a máme pro vás soutěž o zajímavé ceny. Jak je můžete získat? Je to velmi jednoduché!

Jak mohu vyhrát?

  1. Udělejte jakoukoliv fotku na téma programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“. Vyfoťte se sami či se svými kolegy s hlasovacím zařízením, pošlete nám fotky s velkými hlasovacími žetony či jinými POS materiály, udělejte fotku se zástupci neziskových organizací nebo jak sami pomáháte místním organizacím apod. Kreativitě se meze nekladou. Čím vtipnější a nápaditější fotku pošlete, tím větší šance na úspěch.
  2. Kolegové z HM mohou vkládat svá fota do Alba sem*.

             Kolegové z malých formátů mohou vkládat svá fota do Alba sem*. 

Nezapomeňte, prosím, k fotografii napsat své jméno, číslo obchodu a formát (hypermarket, malý formát atd.)**. Upozorňujeme, že pokud nebude u fotografie ani jedna z těchto informací, fotografie může být vyřazena ze soutěže.

Autoři fotografií, které získají nejvíce hlasů/srdíček/ na Moje Tesco, pak mohou vyhrát věcné letní ceny.

O co soutěžíme?

Výherci se mohou těšit na produktové balíčky, které ocení zejména v letních měsících v různých cenových relacích uvedených níže.

Malé formáty:

  1. místo: 2 000,- Kč
  2. místo: 1 500,- Kč
  3. místo: 1 000,- Kč

Hypermarkety/OD + DC:

  1. místo: 2 000,- Kč
  2. místo: 1 500,- Kč
  3. místo: 1 000,- Kč

Soutěž začíná oficiálně 2. 7. 2019. Do soutěže ale můžete posílat i fotografie, které jste pořídili v prvních dvou týdnech hlasování. Přijímáme tedy fotografie z období 17. 6. – 14. 7. 2019. Soutěž končí 15. 7. 2019. Výherci budou vybráni na základě získaných srdíček a kontaktováni do 3 týdnů od ukončení soutěže.

Věříme, že si společné focení užijete a zažijete při něm spoustu legrace a zábavy.

 

* Svou účastí v soutěži automaticky souhlasíte se zveřejněním vašeho jména a fotografií na stránkách mojetesco.cz. Pokud publikujete fotografie jiné kolegyně/kolegy, musíte zajistit předem jeho souhlas se zveřejněním fotografie a jména.
** Soutěž není určena pro kolegy z Centrálních kanceláří.