Žabka otevřela již 3. obchod v Brně

4.7.2019

V pořadí již třetí brněnskou prodejnu otevřela Žabka v moderní rezidentní části Řečkovice. Novou prodejnu Žabka můžete od 4. srpna navštívit na adrese Medlánecká 2286/3, Brno. Naleznete zde  vše od čerstvého pečiva, kávy až po trvanlivé potraviny nebo si zde můžete vyzvednout svou zásilku. Tato třetí Žabka v Brně určitě není poslední a v budoucnu se můžete těšit na další nové prodejny.

„Naše obchodní síť Žabka je po celé Praze známá především rychlými a pohodlnými nákupy. Zákazníci mají k dispozici široký výběr produktů a to v dobře dostupné lokalitě. Tyto výhody bychom rádi převedli i do Brna. Proto jsme zde otevřeli již třetí prodejnu, která mimo jiné nabízí také dlouhou otevírací dobu, a to denně od 6 do 22 hodin, 363 dní v roce“ říká Radim Lunda, generální manažer sítě Žabka.

První obchod sítě Žabka, který byl v Brně otevřen v listopadu 2018, se nachází v Křenové ulici. Druhou brněnskou Žabku jsme otevřeli letos v březnu v ulici Milady Horákové. O Žabku je v Brně vysoký zájem ze strany franšízantů, kteří by si rádi zřídili vlastní obchod. „Momentálně evidujeme nedostatek vhodných prostorů, které bychom k budování obchodů mohli použít. A to i přes to, že naše obchody se skvěle přizpůsobí různým velikostem a tvarům prodejních ploch. Běžná velikost Žabky je mezi 90 až 110 m2. Tato plocha je ideální pro přehledné uspořádání veškerého zboží, které zákazník potřebuje při běžném každodenním nákupu,“ doplňuje Radim Lunda.

Nezbývá, než v týmu Žabek přivítat naši 104 nejmladší žabičku a popřát panu Dvořáčkovi s jeho týmem mnoho štěstí a úspěchů!