Zpátky do školy: se začátkem nového školního roku získáváte od Tesca ještě více benefitů

9.7.2019

Začátek školního roku je nezapomenutelný čas pro všechny děti a jejich rodiče. Na druhou stranu však víme, že přípravy mohou být i velkou výzvou. Speciální Tesco kampaň „Zpátky do školy“ pomůže zajistit našim kolegům hladký průběh začátku nového školního roku.

Benefity pro rodiče

Rodiče, jejichž děti chodí do školy a jsou ve věku od 6 do 18 let, se mohou těšit na speciální on-line kupon se slevou na školní potřeby (při nákupu za 400 korun ušetříte 80 korun). Dále jsme si pro vás připravili speciální on-line kupon F&F se slevou na dětskou kolekci a kredit na Tesco bonusovou kartu v hodnotě 220 korun* na startovací sadu pro vašeho školáka. V neposlední řadě – vaše dítě může být z představy nových spolužáků a učitelů poměrně nervózní, proto vám nabízíme 1 den volna navíc pro účast na prvním školním dni vašeho prvňáčka! Udělejte si trochu času pro vaši holčičku či chlapečka a dodejte jim kuráž na nové výzvy, které je ve škole čekají, a nedělejte si při tom žádné starosti s vaší prací! Informujte svého manažera nejpozději do 15. srpna 2019 a v tento den vás uvolní. Pokud pro Tesco pracuje i druhý rodič, volno můžete samozřejmě využít oba.

Jak získat extra peníze na školní potřeby:

Kolegové z centrální kanceláře, kteří chtějí benefit využít, a splňují výše uvedené podmínky, musí vyplnit do středy 17. července formulář ZDE, a uvést počet dětí, na které budou nárok na tento benefit uplatňovat. Pro každé dítě získáte kredit v hodnotě 220 korun na nákup školních pomůcek v prodejní síti Tesco.

Manažeři a ředitelé provozoven a všichni ostatní zaměstnanci provozu a Distribučního centra nahlašují zájem o benefit u specialisty administrativy/manažera provozovny MF na svém obchodě/ Personálnímu partnerovi pro DC.

Kredit na nákupy v Tesco na školní potřeby můžete v našich obchodech využít od 12. srpna 2019.

* Kredit podléhá zákonným odvodům, které budou zúčtovány ve vaší mzdě za měsíc srpen. Pokud o kredit požádáte, není již možné žádost odvolat a získat zákonné odvody zpět.

Pravidla pro 1 den volna navíc:

  • Volno lze využít pouze na první školní den (2. září 2019).
  • Ukažte svému manažerovi oficiální dokument o přijetí vašeho dítěte do první třídy základní školy.
  • Informujte vašeho manažera, že si přejete využít svůj nárok na jeden den volna navíc. (Evidence v docházkovém systému bude pro daný den „Placený paragraf“).

Kdo má nárok na on-line kupony Zpátky do školy:

Všechny kupony jsou určeny pro kolegy, kteří používají 10% Zaměstnaneckou kartu a kteří nahlásí své dítě na akci Zpátky do školy – viz výše. Všechny kupony budou pro kolegy k dispozici v aplikaci Clubcard, nebo si je můžete stáhnout a vytisknout na itesco.cz/clubcard/ v sekci Můj Clubcard účet. Kupony budou platné od 12. srpna do 12. září 2019. Kupony neslouží k opakovanému využití.

Platnost všech kuponů je časově omezená. Kupony můžete kombinovat s vaší 10% Zaměstnaneckou slevou a dalšími akčními slevami pro naše zákazníky. Užijte si váš nákup!

Další informace, jak využít vaše nové kupony Zpátky do školy v aplikaci Clubcard, s vámi budeme brzy sdílet. Nemějte obavy! Pro ty z vás, kteří aplikaci ještě nemají, připravíme speciální tutoriál, jak získat kupony z účtu Clubcard. Více informací získáte již brzy na Mojetesco.cz.

Pokud máte další dotazy, neváhejte se obrátit na vašeho Personálního partnera (HO, DC) / Specialistku administrativy (obchody) / Ředitele či Manažera provozovny/Provozního personálního partnera (obchody).