Týden zdraví v Tesco

11.7.2019

Konečně odstartovala letní sezóna, se kterou do našich obchodů přichází i spousta lokálních, šťavnatých, sezónních čerstvých produktů ovoce a zeleniny. To nás může inspirovat k větší kreativitě v kuchyni, tedy k vyzkoušení nových zdravých receptů.

U nás v Tesco si přejeme, aby se naši kolegové cítili lépe a zdravě v profesním i osobním životě. Rádi bychom jim tedy ukázali cestu ke zdravému stravování, protože všichni známe rčení „jste to, co jíte“. Nicméně, zavést do života zdravější životní styl, počínaje sportem a konče zdravým jídelníčkem, může být nelehkým úkolem, a proto jsme se rozhodli pomoci vám na cestě k lepším výsledkům.

Týden zdraví, který jsme pro vás připravili od 15. do 19.7. v rámci programu Buďme.fit, se zaměřuje na podporu zdravého životního stylu. Program nabízí širokou škálu aktivit zaměřených na zdravé stravování a jiné faktory spojené se zdravou životosprávou.

V pondělí 15.7. se můžete od 13:00 do 16:00 osvěžit čerstvými smoothie šťávami od Fruitisimo v místnosti Relax room.

V úterý 16.7. nabízíme měření pleti a přednášky o fotoprotekci od lékárny Dr. Max. Měření pleti bude probíhat v místnosti 101 od 9:00 do 12:00 hodin. Nezapomeňte si zarezervovat místo – zapisovat se můžete přímo v místnosti již od čtvrtka 11.7.! Přednášky o péči o pleť budou probíhat v místnosti 4.19 od 9:00 do 12:00, a přihlašovat se můžete již od čtvrtka 11.7. přes Tescolidé.

V úterý bude také volně k dispozici měření zraku u Mister Optic v NC Eden, který najdete přímo na prodejně hypermarketu Tesco Eden (1. patro, u produktů personální hygieny). Stačí se dostavit do optiky bez nutnosti přihlašování mezi 13:00 a 16:00 a prokázat se zaměstnaneckou kartou. Měření trvá přibližně 30 minut. Mister Optic má pro nás také připravenou promo akci na své výrobky.

Ve středu 17.7. se můžete těšit na měření tělesných hodnot a konzultace od Multisport, a to od 13:00 do 16:00. V místnosti 5.1 zajistí specialisté změření tělesných hodnot, které s vámi následně zkonzultují individuálně v jedné z těchto místností: 101, 104, 105. Je potřeba, abyste se na konzultace zapsali – odkaz na přihlašování naleznete ZDE. 10 minut před samotnou konzultací se dostavte do místnosti 5.1 na samotné měření.

V rámci týdne zdraví jsme pro vás připravili i zdravé svačinky, a to ve čtvrtek 18.7. K dispozici budou v kuchyňkách na každém patře. Také budete moci soutěžit o nejlepší recept a vyhrát zajímavé ceny!

Dále pro vás budou připraveny články o zdravém jídelníčku, zahrnující detoxikaci. Ostatně na téma detoxikace organismu připravila Marta Ledinská i přednášku (23.7. v Brně, 31.7. v Praze – přihlašování na Tescolidé od 15.7.).

Poslední novinkou, která vás určitě potěší, jsou smoothie mixéry, které naleznete v kuchyňkách a můžete je volně používat k přípravě vlastních ovocných a zeleninových šťáv. Prosíme, dodržujte bezpečnostní pokyny uvedené v přiloženém návodu níže, a zároveň zajistěte, že po vašem použití je mixér čistý (opět dle manuálu). Zařízení nepřenášejte.

My se na nadcházející program už moc těšíme a doufáme, že vy také!

Váš People tým

Návod k použití nutribulletu