Aplikace Clubcard vám přináší říjen plný zdraví

4.10.2021

Milé kolegyně, milí kolegové,

jak již víte, jedním z našich závazků je pomoci našim zákazníkům stravovat se zdravě a udržitelně. A jelikož vy jste našimi nejdůležitějšími zákazníky, přinášíme vám speciální slevovou akci.

Již od 3. 10. naleznete v aplikaci Clubcard slevové kupony na vybrané produkty z našeho sortimentu zdravých potravin a speciální výživy.

Pokud jste vyznavačem vegetariánství či veganství, zajisté vás potěší slevy na naše produkty rostlinného původu Tesco Plant Chef. Dnešní doba s sebou bohužel přináší řadu alergií a potravinové intolerance. Proto v aplikaci naleznete i slevy na produkty řady Tesco FreeFrom. Nezapomeneme ani na sportovce či vyznavače aktivního životního stylu, kteří rádi svůj jídelníček obohatí o potraviny bohaté na protein a rádi sáhnou po produktech Tesco High Protein nebo Tesco Bio Organic. Zkrátka, u nás si vybere každý 😉

Slevová kampaň potrvá až do konce října, budete tedy mít dostatek času posílit svou imunitu na nadcházející podzim.

Více informací o Clubcard a instalaci aplikace se dozvíte na webových stránkách ZDE.

Přejeme vám krásný a barevný podzim plný zdraví!

 

Upozornění: Pokud se vám slevové kupony v aplikaci neobjeví, může to být jedním z těchto důvodů:

  • jste novými zaměstnanci Tesco, kteří u nás pracují 14 dní či kratší dobu, a proto jste nebyli zařazeni do databáze vokamžiku jejího stažení,
  • jste uživateli klasické Clubcard kartičky a nebyli jste registrováni vrámci Clubcard aplikace v době stažení databáze určené pro tuto kampaň.