Buďme.fit podzim 2019 – Dobijte energii v přírodě

9.9.2019

Pomalu nám začíná podzim, který bývá často spojován s nevlídným počasím, depresemi a virózami všeho druhu. Abychom všem těmto negativům zabránili, spouštíme podzimní část oblíbeného programu Buďme.fit.

Na co se můžete těšit?

Koše plné ovoce a zeleniny

Každý týden budou pro vás připravené v kuchyňkách koše s ovocem a zeleninou. Koše budou připraveny každé úterý a čtvrtek v období od 10. září do 3. října (celkem 8krát). V souvislosti s touto aktivitou také zveřejníme na MojeTesco zdravé recepty na smoothie inspirované podzimními chutěmi, které si z ovoce a zeleniny můžete doma připravit.

Běžecká soutěž s aplikací Runtastic

Abychom vás motivovali k pravidelnému pohybu, realizujeme v období od 16. září – 6. října 2019 soutěž o nejvíce uběhnutých kilometrů, ve které můžete vyhrát skvělé ceny. Tentokrát můžete soutěžit v rámci individuální soutěže (rozdělené do kategorií ženy a muži) nebo dát dohromady partu 10 běžeckých nadšenců a bojovat v týmové soutěži. Pravidla soutěže společně s instrukcemi, jak si aplikaci stáhnout a přihlásit se zveřejníme na MojeTesco dne 9. září 2019.

Říjen – měsíc boje proti rakovině prsu

Ve spolupráci s organizací Mamma HELP připravujeme informační kampaň zaměřenou na prevenci rakoviny prsu. Na stránkách MojeTesco naleznete v průběhu října řadu užitečných článků a příspěvků. Chcete akci sami podpořit? Pak noste v průběhu října doplňky v růžové barvě.

Aktivity pro duševní kondici

Od 16. října zveřejníme spoustu zajímavých článků na téma jak se vyhnout podzimní depresi, jakým způsobem ovlivňují barvy činnost mozku či jak posílit přátelské vztahy v kolektivu a mnoho dalšího.

Drakiáda

Na období od 23. září do 13. října připravujeme fotosoutěž. Vytvořte kreativního draka a vyfoťte se s celou rodinou při jeho pouštění. Následně fotografii nahrajte do fotoalba a vyčkejte na verdikt poroty, která vybere tři nejvtipnější fotografie. Vítězové se budou moci těšit na kredit, který jim bude nahrán na bonusovou kartu. Podrobnosti o soutěži zveřejníme již brzy na MojeTesco.

Přejeme vám krásný barevný podzim plný zdraví!