II. Ročník Vy rozhodujete, my pomáháme

V prvním ročníku Vy rozhodujete, my pomáháme jsme pomohli realizaci stovek dobročinných projektů po celé střední Evropě. Nyní budeme pomáhat znovu. O tom který projekt podpoříme, opět rozhodnou naši zákazníci. Pojďme společně odstartovat druhý ročník programu Vy rozhodujete, my pomáháme!

Místní neziskové a příspěvkové organizace mohou přihlásit své projekty do programu od 2. do 31. ledna. Již v této fázi potřebujeme vaši podporu, abyste nám pomohli šířit informace o Vy rozhodujete, my pomáháme. Odborná porota z přihlášených projektů následně vybere 3 nejlepší za každou oblast. O tom, který z těchto projektů za danou oblast dostane grant od Tesca, budou rozhodovat zákazníci hlasováním v našich obchodech od 8. března do 4. dubna. Společně tak podpoříme 90 projektů v celé České republice částkou 2 700 000 Kč.

 Jak můžete pomoci?

  • Pokud znáte nějakou neziskovou nebo příspěvkovou organizaci ve vašem okolí, která by si podle vás grant zasloužila, navštivte ji a předejte jejím pracovníkům letáček – možná se právě díky vám zapojí do programu a její projekt zvítězí
  • Řekněte zákazníkům o programu – také třeba tuto informaci rozšíří dále
  • Ukažte nám, jak podporujete program, můžete využít formuláře vpravo, nebo nám zaslat krátké info a přiložit fotku nebo video na communications@cz.tesco-europe.com, nejaktivnější týmy mohou vyhrát skvělý teambuilding.

Počítáme s vámi! Buďte dobrými sousedy a dejte vědět o programu svému okolí. Je to i vaše šance pozitivně ovlivnit vaši místní komunitu.

Stále si nejste jistí? Výsledky prvního ročníku hovoří sami za sebe. Podívejte se na videa o projektech, které se podařilo realizovat díky prvnímu ročníku programu Vy rozhodujete, my pomáháme.

Holky, už mi zase chutná – pomohli jsme vybavit kuchyni pro onkologicky nemocné pacientky

Zdravotní klauni mohli díky nám zorganizovat 9 klauniád 

Podpořili jsme organizaci cyklomaratonu na podporu pacientů s nemocí motýlích křídel