I Tesco Anděl pomáhá v boji proti rakovině

7.10.2021

I v České republice je každoročně vyhlášen Český den boje proti rakovině, kdy probíhá celostátní sbírka spojená s prodejem žlutých květů, která letos skončila 3. října.

Anděl létá po Tesco již několik let a za tu dobu si všiml, že se s rakovinou potýkají nejen naši kolegové, ale také členové jejich rodin. Naštěstí jsou v Tesco kolegové, kterým osud onkologických pacientů není lhostejný, a rádi jim podají pomocnou ruku. Pokud i vy chcete pomoci, můžete si od Tesco Anděla zakoupit šňůrky v hodnotě 50,- Kč. Zakoupit je můžete v Edenu na People oddělení v prvním patře u sloupu D, případně kontaktujte vašeho People Partnera.

Říjen je tradičně měsícem boje proti rakovině prsu. Tato myšlenka vznikla v USA již v roce 1985 a postupně se stala celosvětovou. Cílem je podpořit prevenci a šířit osvětu. I v našich řadách jsou kolegyně, které tuto nemoc prodělaly, nebo se s ní stále potýkají. Některé z nich se s vámi o svůj příběh podělí v průběhu října.

Podpora rodiny, přátel i blízkého okolí, ať už fyzická, finanční nebo psychická, je pro tyto pacienty velmi důležitá. A proto i Tesco Anděl pomáhá svým kolegyním a kolegům, kteří jsou onkologickými pacienty, nebo mají někoho takového ve své rodině.

Při této příležitosti bychom chtěli vyzvat kolegyně a kolegy, aby požádali Tesco Anděla o poskytnutí jednorázového finančního příspěvku, který by využili na pokrytí léčby, nákup vitamínů, kosmetiky či zdravotních pomůcek. S vyřízením žádosti vám pomůže váš People partner nebo nadřízený. Vyplněné žádosti zasílejte e-mailem na adresu Simona.maleckovacerna@tesco.com.