Kolegové z Brno Dornych vyrazili podpořit budoucí prvňáčky

4.9.2018

Vždy máme radost, když od našich kolegů obdržíme zprávu o jejich dobrovolnické činnosti spolu s příběhem, jak si den užili. Tentokrát se k nám dostala pěkná prezentace o podpoře mateřské školky v Brně, kterou naleznete níže.

Naši kolegové z Hypermarketu v Brně Dornychu se v květnu zúčastnili absolventského dne budoucích prvňáčků ve školce Soukenická. Všichni zaměstnanci strávili mnoho hodin v kuchyních a pro školku připravili vynikající gastronomický zážitek. Lahodným rautem udělali radost nejen dětem, ale i rodičům a prarodičům budoucích školáků.

Hned u vchodu do školky na návštěvníky čekala paní ředitelka brněnské pobočky Tesca a děti našich kolegyň, které rozdávaly vstupenky a školkové noviny všem hostům, včetně pana starosty. Během ceremoniálu dostali budoucí prvňáčci šerpy a úžasné perníčky, které pro ně napekla naše kolegyně. Musíme uznat, že perníčky nevypadají pouze krásně, ale i chutně a sami bychom kvůli nim začali znovu chodit do školy. 🙂

Odpolední kulturní program zahájily svým tancem baletky a pak již následovalo představení, na které se všichni přítomní těšili: Ať žijí duchové! A jelikož z takového kulturního zážitku vyhládne nejen hercům, ale i všem divákům, připravili si pro ně dobrovolníci z brněnského Tesca mísy s ovocem a zeleninou, chlebíčky, řízky a sladké dezerty. Naprostým hitem dne pak byly lentilkové muffiny a opečené špekáčky. Na závěr dne děti okouzlil svým představením kouzelník.

Děkujeme našim brněnským kolegům, že s námi sdíleli fotografie z tohoto krásného dne a těšíme se na další příběhy!

Školka Brno Dornych