Kolegové z distribučního centra pomáhají dětem akcí „I vy můžete být Ježíškem“

12.12.2018

Stejně jako v loňském roce, i letos se kolegové z distribučního centra v Kralupech zapojili do předvánoční pomoci dětem z Dětských domovů v Kralupech nad Vltavou. 

V loňském roce nám děti z Dětského domova v Kralupech nad Vltavou předaly ručně vyrobené vánoční ozdobičky, na které si děti napsaly, jaké dárky by chtěly najít pod stromečkem. Akce se u kolegů setkala s velkým ohlasem. Mnoho kolegů chtělo pomoci splnit dětem jejich přání. Na kolegy ze skladu čerstvých potravin už nezbyla žádná přáníčka, tak neváhali a dohodli se a společně za celý sklad čerstvých potravin pořídili společný dárek, kterým byla herní konzole Xbox.

Letos se tedy rozhodli akci zopakovat a dopřát vysněné dárky nejen dětem z Dětského domova v Kralupech, ale také dětem v Berouně. V tuto chvíli kolegové již balí dárečky a nosí je na personální oddělení. Děti se tedy mají nač těšit.

Dárečky do dětských domovů předáme do Štědrého dne, protože ne každé dítě má to štěstí, aby mohlo strávit tento slavnostní den doma se svými blízkými nebo v náhradní rodině.

Kolegové ze skladu trvanlivých potravin pořídili také letos dětem z Dětského domova v Berouně Xbox. Na některé kolegy nezbyla přáníčka, a proto se dohodli a pořizují dárky společné.

Děti měly obrovskou radost, když se o akci dozvěděly a na oplátku vyrobily pro naše kolegy pěkná vánoční přáníčka.

Děkujeme všem, kdo se do akce zapojili a pomohli rozzářit dětské oči.