Kolegové z Holešova pomáhali v SOS Dětských vesničkách ve Chvalčově a Charitě Holešov

30.8.2018

Dostali jsme od vás další krásný příběh o tom, jak jste strávili dobrovolnický den a nechceme si ho nechat jen pro sebe. Rádi bychom se s vámi podělili o to, jak si dobrovolničení užili kolegové z Tesca v Holešově, kteří pomáhali v SOS Dětských vesničkách ve Chvalčově a také Charitě Holešov na svatém Hostýně.

Dobrovolnický pilotní program se těší velkému zájmu kolegů, z čehož máme opravdu radost. Kolegové z holešovského hypermarketu pomáhali Charitě Holešov při organizaci  pouti a poskytli doprovodnou a asistentskou péči seniorům a navíc jim i připravili občerstvení, což bylo neplánovaným překvapením. Den si tak společně užili, utužili vztahy v týmu a navíc si odnesli radost a dobrý pocit z pomoci druhým. Charita Holešov se stala hlavním partnerem HM Holešova a zaměstnanci a vedení s nimi budou i nadále spolupracovat i mimo dobrovolnický projekt. Nezisková organizace tak získává naši dlouhodobou podporu.

Další neziskovkou, kde pomohli, byly SOS Dětské vesničky ve Chvalčově, kde se zapojili na zahradě do údržby zeleně. Všichni se do úklidu pustili s velkým nasazením a opouštěli vesničku s dobrým pocitem, že pomohli vyčistit okolí a zkrášlit dětem i pěstounům prostředí, ve kterém žijí. Navíc se někteří kolegové rozhodli stát se dobrovolníky a pomáhat i v jejich volném čase.

Hypermarket Holešov se zapojil opravdu aktivně. Další dobrovolnické dny mají naplánované na září.

Děkujeme moc za jejich odvedenou práci, snahu a ochotu pomoci a držíme palce i do dalších dobročinných dnů a aktivit.

Podpořte i vy neziskové organizace a komunity ve vašem okolí a přihlaste se rovněž. Stojí to za to!

Uprostřed práce se našla i chvilka na odpočinek 🙂

Kolegové z hypermarketu Holešov se s velkým nasazením pustili také do údržby zeleně a nátěru plotu.