Medailonky výherkyň novoroční výzvy „Velký skok“

11.2.2020

Na začátku roku jsme zveřejnili novoroční výzvu s názvem Velký skok, do které se mohli přihlašovat naši kolegové, kteří se rozhodli razantně změnit svůj životní styl.

Nyní již známe dvě výherkyně, které bychom vám rádi představili. Tesco je v jejich úsilí hodlá samozřejmě podpořit a ve spolupráci se společností Multisport jim zajistí specialistu, který jim pomůže dosáhnout jejich snů a cílů. Obě výherkyně s námi budou postupně sdílet své pokroky, a my věříme, že tak inspirují ty z vás, kteří by také rádi zapracovali na své postavě. Ať už při přípravě na léto, nebo jen pro hezký pocit 🙂 Protože cítit se skvěle a spokojeně ve vlastním těle je důležité.

A komu můžete fandit?

Martina Štorková – manažerka provozní jednotky EX Ústí nad Labem

Martina je součástí našeho Tesco týmu od 1. dubna 2011. Hlavní motivací pro Martinu je její zdraví, jelikož mají v rodinné anamnéze cukrovku. Být zdravá a fit je pro ni důležité také z toho důvodu, že se jí před pěti lety narodilo dítě, jehož tempu chce ještě po dlouhou dobu stačit. Bohužel se neúspěšně snaží shodit kila, která získala v průběhu těhotenství. Martina se sice považuje za nekompromisně umíněnou a cílevědomou, ale sama uznává, že aby zvládla udržet zdravý životní styl, potřebuje nad sebou pevnou ruku. A mnoho z nás by se právě v tomto zhlédlo.

Tereza Brůžková – Personální koordinátorka

Terka se k nám připojila 19. listopadu 2018. S postupným věkem si uvědomuje, že tělesná kondice má důležitý vliv na kvalitu života, a proto by ráda svému tělu trochu pomohla. Tím by se v budoucnu vyhnula civilizačním chorobám, jako je třeba vysoký krevní tlak a cukrovka. S nadsázkou o sobě říká, že zatímco většina kolegů už hubne do plavek, ona přibírá do nafukovačky. Uvědomuje si, že potřebuje změnu a proto sebrala odvahu a hodlá se o svůj velký skok podělit se všemi kolegy z Tesca. Ráda by si zlepšila fyzickou kondici a hlavně snížila tělesnou váhu, a jak říká, nechce již čekat 15 minut na plíce, když vyleze někam na kopec. Ráda by zhubla 20 kilogramů a nastartovala svůj zpomalený metabolismus.

Držíme našim kolegyním pěsti, aby se jim podařilo dosáhnout jejich plánovaných cílů a aby na této cestě vydržely i po tom, co Velký skok skončí.

Také doufáme, že vás jejich příběhy motivují a vrhnete se do svých předsevzetí, která jste už třeba někteří z vás od začátku nového roku vzdali. Nikdy přeci není pozdě začít a udělat pro sebe něco prospěšného 🙂